Photoshop Magazin

PM Forum » Reklam Dünyası » Çizgi altı

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Tipografi ve siz? - Yeniden-

medyaplan
Kalamadığımız yerden devam edelim...

emaile
Diğer konuya ne oldu neden yeni konu açtınız ki

heakmeat

heakmeat2008-06-19 16:50:18

medyaplan
heakmeat buda benden.Smile

Nedir bu şimdi????

heakmeat
bu yeni yarışmanın kuralları göremedimde.  heakmeat2008-06-19 15:02:03

medyaplan

lütfen yapmayın bunu...

medyaplan
HEAKMEAT ----
Ekip başkanımız doğukan'a bir kez daha gösterdiği bu faydalı ve gelişim amaçlı aktivitesinden dolayı teşekkür ediyorum. bu platform bu tür kaliteli yenilikler ve oluşumlar sayesinde her geçen gün dahada güzelleşiyor ve sizlerinde desteğiyle olması gereken kaliteye ulaşıyor. Şimdiden Katılımcı arkadaşlarımıza başarılar diliyor, en kısa zamanda bende tipografiye ağırlık vererek ve bir çalışmada ben yapmak istiyorum.Smile sevgilerimle.. ----

bu cümlelerden sonra yapmış olduğun yukarıdaki gariplliklere anlam veremiyorum....

Moderator arkadaş umarım bu konuyu komple kaldırır, zira çizmiş olduğum basit bir çizgiye bile müdahele edilmesi sinirlerimi bozuyor...

heakmeat
peki barış bey onca arkadaşımız saatlerini vererek tipografi çalışmaları yaptı.. peki siz neden hiçbir açıklamaya gerek duymadan kalamadığımız diyebiliyorsunuz.. bende bunu anlamış değilim. bu çalışma gönderilmeden önce bir açıklama yapılamazmıydı.. heakmeat2008-06-19 15:51:00

medyaplan

bu konunun benle ilgisi nedir söyler misin?

ve diyelim ki benle ilgisi var -ki yok öyle birşey- bu size nasıl bir hak veriyorda yukarıdaki gariplikleri yapıp bunun savunması olarak kullanıyorsunuz??

lütfen daha fazla uzatmayalım...

heakmeat
medyaplan

bu konunun benle ilgisi nedir söyler misin?

ve diyelim ki benle ilgisi var -ki yok öyle birşey- bu size nasıl bir hak veriyorda yukarıdaki gariplikleri yapıp bunun savunması olarak kullanıyorsunuz??

lütfen daha fazla uzatmayalım...

bende uzatmaktan yana değilim, kalamadığımız yerden devam edelim başlığına anlam veremedim.. o kadar kişi saatlerini vererek emek sarfetti emeğe saygısızlık değilde nedir ozaman bu. sizinle ilgisi yoksa ilgisi olanlar lütfen bir açıklama yapsınlar ozaman. tek sorum şu.. konu neden kapatıldı da ardından yenisi açıldı.. bunun açıklaması yapılmadan üyelerden nasıl birdaha çalışma yapması beklenebilirki. konunun muhatabı siz olmayabilirsiniz. öyle ise özür dileyerek muhatabı olan kişi yada kişilere söylüyorum bunu. ya önceki konuyu kapatmayın yada yenisini açmayın ozaman..
heakmeat2008-06-19 16:00:05

Silinmiş Hesap
çalışmalar neden silindi acaba :?

Silinmiş Hesap

Eski konuyu ve başlığı
içindekilerle birlikte geri istiyoruz!

emaile
Arkadaşlar eski konunun silinme hakkı bir tek doğukana aittir başkası ne bu konuyu silebilir nede aynı şekilde başka bir konu açabilir. Resmen kişiye yapılan saygısızlıktır bu eğer o konu kapatıldıysa o konunun yeniden açılması bir tek doğukanın hakkıdır siz o konuya hiç bir mesaj yazmadan nasıl kalamadığımız yerdendevam edelim diyorsunuz

medyaplan
emaile Arkadaşlar eski konunun silinme hakkı bir tek doğukana aittir başkası ne bu konuyu silebilir nede aynı şekilde başka bir konu açabilir. Resmen kişiye yapılan saygısızlıktır bu eğer o konu kapatıldıysa o konunun yeniden açılması bir tek doğukanın hakkıdır siz o konuya hiç bir mesaj yazmadan nasıl kalamadığımız yerdendevam edelim diyorsunuz  

Eski konunun silinmesi hakkı Dogukan kadar O KONU İÇİNDE PAYLAŞIMI OLANLARA DA AİTTİR...

Bir ikincisi;

Aynı başlık ile konu açmak hakkı da herkese aittir ve benim de bu konuyu bu başlıkla açmam gayet normaldir... Evet orada tartışmalarla konu amacından aşmıs haliyle ben de KALAMADIĞIMIZ YERDEN diye bir ironiyle yeniden açtım... Bunda da hiçbir sakınca görmüyorum...

Silinmiş Hesap
kendince hiçbir sakınca görmüyorsun biraz empati kursan diyorum..
anlamadığım bişy var arkadaş mod değil nasıl bir konu silebiliyor?
üyelerin böyle yetkileri olduğunu bilmiyordum..
ki madem öle herkes kafasına göre konuları silip yerine yenilerini açsın?!

o kadar harcanan emek ve zamanı hiçibir sakınca görmüyorum diyerek silmek nedir ?

heakmeat
zeynepnur kendince hiçbir sakınca görmüyorsun biraz empati kursan diyorum..
anlamadığım bişy var arkadaş mod değil nasıl bir konu silebiliyor?
üyelerin böyle yetkileri olduğunu bilmiyordum..
ki madem öle herkes kafasına göre konuları silip yerine yenilerini açsın?!

o kadar harcanan emek ve zamanı hiçibir sakınca görmüyorum diyerek silmek nedir ? 

zeynep sanırım bir yanlış anlaşılma var ve ben bunu düzeltmek istiyorum konu silinmemiş, sadece konu kapatılmış bizim tepkimiz  ise konunun neden açıklama yapılmadan kapatıldığı ve yeniden aynı konu, kalamadğımız yerden başlığıyla açılmasıydı. sanırım barış arkadaşımızın bununla ilgili bir yaptırımı yok dostlarımıza verdiğim rahatsızlıktan ve konunun kapatılması ile ilgisi olmayan barış arkadaşımdan kendi adıma özür diliyorum biraz heyecana geldim. ama keşke kalamadığımız yerden cümlesi yerine açıklama yapılmış olsaydı daha iyi olurdu.. neyse artık bu konuyu uzatmayalım kapatalım derim. saygılarımla..
heakmeat2008-06-19 16:52:49

harryasin
konu neden silindiki Ermm

heakmeat
harryasin konu neden silindiki Ermm 
konu silinmedi yasin, konu kapanmış sadece buda orada geçen tatsız tartışmalardan kaynaklanmış.. isteyen burda yeniden tipografi çalışmalarını yükleyebilir..
heakmeat2008-06-19 16:58:11

emaile
heakmeat
harryasin konu neden silindiki Ermm 
konu silinmedi yasin, konu kapanmış sadece buda orada geçen tatsız tartışmalardan kaynaklanmış.. isteyen burda yeniden tipografi çalışmalarını yükleyebilir..

Hikmet abi benim tepki gösterdiğimde o
eğer orda konuyu doğukan kapattıysa bizim burda devam etmemiz yalnış elbet o bizlere bi açıklama yapcaktır bunu beklememiz gerekirdi. Eğerki doğukan kapatmadıysa açılması içinde doğukandan cevap beklemeliydik sonuçta bu konunun kapatılmsı ya bir tepkidir yada doğukana yapılan bir saldırıdır. Bunun açıklaması doğukandan gelmeden yeni konunun açılması bana göre yalnış

Silinmiş Hesap
heakmeat
zeynepnur kendince hiçbir sakınca görmüyorsun biraz empati kursan diyorum.. anlamadığım bişy var arkadaş mod değil nasıl bir konu silebiliyor? üyelerin böyle yetkileri olduğunu bilmiyordum.. ki madem öle herkes kafasına göre konuları silip yerine yenilerini açsın?! o kadar harcanan emek ve zamanı hiçibir sakınca görmüyorum diyerek silmek nedir ? 

zeynep sanırım bir yanlış anlaşılma var ve ben bunu düzeltmek istiyorum konu silinmemiş, sadece konu kapatılmış bizim tepkimiz  ise konunun neden açıklama yapılmadan kapatıldığı ve yeniden aynı konu, kalamadğımız yerden başlığıyla açılmasıydı. sanırım barış arkadaşımızın bununla ilgili bir yaptırımı yok dostlarımıza verdiğim rahatsızlıktan ve konunun kapatılması ile ilgisi olmayan barış arkadaşımdan kendi adıma özür diliyorum biraz heyecana geldim. ama keşke kalamadığımız yerden cümlesi yerine açıklama yapılmış olsaydı daha iyi olurdu.. neyse artık bu konuyu uzatmayalım kapatalım derim. saygılarımla..

açıklama için teşekkür ederm hikmet abi..
saygılar..

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: