Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

anime girl (çizim)

izaya889
^^ photoshoptaki ilk anime denemem. o yüzden ne kadar güzel olduğu tartışılır. kontrlerde de biraz sorun var.

Silinmiş Hesap
bir mesajında 14 yaşında olduğunu söylemiştin sanırım.. Yaşının çok üzerindesin ve gerçekten çok başarılı buldum..

Tebrik ederim..

izaya889
teşekkür ederim :)

concon
+1 çok başarılı.. birde bundan sonra çalışmalarını bir konu altında toplarsan hem senin açından hemde bizim açımızdan daha rahat olur..

izaya889
:) evet haklısın. aslında hemen şimdi yapmalıyım. 

Silinmiş Hesap
ellerine sağlık çok beğendim gayet başarılısın tebrik ederim .)

sekroll123
eline sağlı arkadaş.anime çizmek istiyorsan bende birkaç program var tam senlik.benle bir iletişim kur istersenClap

izaya889
Smile çok sevinirim. bi manga ya başlamak istiyorum. ama ps de manga tones ları yaratmak sıkıcı bir iş. aslında open canvası da denemedim değil ama onda da filtre vb. şeyler ps den yetersiz. seninle ö.m. ile irtibata geçicem.

Silinmiş Hesap
aaa sen 14 yaşındamısınSmileGerçi 14 yasında bence çiziodum ama ps kullanmıodum o zamanlar:)Tebrikler bence güzel bir yolda ilerliyorsuuun

Silinmiş Hesap
ne kadar şanslısın..
yaşının degerini  ve kıymetini bil derim .)
calısma da gayet basarılı
ellerine saglık küçük.)

küçük : sevgi anlamında kullanılmış bi kelimedir

quar

Valla katılıyorum szilere yani çok güzel ellerine sağlık.

Bravo!Zaten akıl yaşta değil baştadır . :)

harryasin
anime sever olarak ilk başlarda olmana ragmen hoş bir çalışma olmuş gözlerdeki etkiyi iyi vermişsin. başarılar

izaya889
 =) yorumlar için teşekkürler. aslında 2 yıldır anime/manga çizimleri konusunda kağıt üzerinde çalışmalar yapıyorum. ps sitesi olmasa buraya da koyardım. (anime severlerle msn alışverişi yapalım. anime hakkında muhabbet etmek zevkli oluyo. ö.m. lütfen :D [şu anda izlediklerim : night wizard] [favoriler:bleach, shigafumi, nightwizard] )

harryasin
hellsing ve naruto da güzeldir  tavsiye ederim. üstelik  narutonun ne zamandır beklenen çizgi diziside sanırım bu ay içinde özel bir kanalda gösterime giricek bilgine

izaya889
tamam işte msnimi veriyim orda devam edelim konuşmaya. ^^ 

harryasin
meritsu-kun tamam işte msnimi veriyim orda devam edelim konuşmaya. ^^   

ama burası msn alıp verebilecegin arkadaşlık sitelerinden degilki sen merak ettigin konuyu paylaş biz yardımcı oluruz burdan tmm Smile

izaya889
ben konu dışına çıkmayalım diye öyle söylemiştim ^^ konu arkadaşlık değil. şimdi hellsing den, narutodan, bleach ten girip konuyu dağıtmak istemediğim için öyle söyledim. =)

emiralan
fena degil :)

ustad1
bu çizimleri yapabilmek için ne gerekio

axi
ustad bu çizimleri yapabilmek için ne gerekio 

kağıt+kalem +hayal gücü  +
birazcık anime inceleme Wink

bilgisayar ortamında renklendirmek içinde  vektörel yada pixel tabanlı herhangi bir program ps,ai,cdr,fh,fla vs vs 

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: