Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Karikatür

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Painte çizdiklerim

bygo

PAİNTLE ÇİZİLMİSTİR...

alvdmr
LOLLOL kaldır o gasteyi 

concon
hehe... ellerine sağlık..

exkobe
eheheh hoşBig%20smile

bygo

tşk..  ben kendi çizdiklerim olarak actım konuyu ama bilmem sen naparsın..

medyaplan

Bilgisayarda her çizdiğini de paylaşmak, gereksizliğin dışında kendi değerini de düşürecektir.  yukarıdakilere çalışma, eser, ... gibi isimler veriyorsan, seninle aynı fikirde olmadığımı bilmeni isterim.

Sevgiler

B.

harryasin
medyaplan

Bilgisayarda her çizdiğini de paylaşmak, gereksizliğin dışında kendi değerini de düşürecektir.  yukarıdakilere çalışma, eser, ... gibi isimler veriyorsan, seninle aynı fikirde olmadığımı bilmeni isterim.

Sevgiler

B.

ben konuyu açan arkadaşın böyle bir düşünce içinde oldugunu sanmıyorum sadece yaptıgı çalışmaları bizimle paylaşmış bunda bir kötülük yok elbet bizde ilk zamanalrımızda en aşşağıda başladıgımız çalışmalarımızı sunarak ilgililerin düşüncelerini almıştık..
harryasin2008-06-05 14:21:31

aslansay
çizimlerini ben çok beyendim espiriside çok güzel olmuş, bende  bi espiri bulmuştum  espirimi paylaşmak istiyordum, benzer başka bir alan açıp fazladan iş çıkarmayayım moderatörlere,  umarım yanlış anlama olmaz :)

bygo

medyaplan ne alaka simdi yoksa  kıskandınmı :D sen çizemiosun die bende öle düsünüorum ki sen çizemion kıskandın geldin beni elestirion dimi öledir yanii ;))  boş iş bunlar kendimizi bunlarla yormayalımm ok...

webdesigner_zeliha
bygo

medyaplan ne alaka simdi yoksa  kıskandınmı :D sen çizemiosun die bende öle düsünüorum ki sen çizemion kıskandın geldin beni elestirion dimi öledir yanii ;))  boş iş bunlar kendimizi bunlarla yormayalımm ok...

bunu söylerken medyaplan'ın portfolyosuna baktın sanırım..
bakmadıysan yorumunu değiştirmeden önce bence bi göz at...
okWink

bygo
sözümüzün arkasındayız neyse nedir  yorumu degismeye gerek yok ;)

medyaplan
kıskanmak değil elbette, yada ben şöyle iyiyim böyle güzelim degil amacım...
calismalarında kendini geliştirmen için eleştiri almak istiyorsan biraz emek harcayıp ciddi işler yapmaya calisirsan senin için daha iyi olacagından bahsediyorum yalnızca..  aksi takdirde yapılan paylaşımlar saygısızlık gibi geliyor bana...

iyi çalışmalar

B.

bygo
ok saol kardesim ;)

hobgoblin
medyaplan kıskanmak değil elbette, yada ben şöyle iyiyim böyle güzelim degil amacım...
calismalarında kendini geliştirmen için eleştiri almak istiyorsan biraz emek harcayıp ciddi işler yapmaya calisirsan senin için daha iyi olacagından bahsediyorum yalnızca..  aksi takdirde yapılan paylaşımlar saygısızlık gibi geliyor bana...

iyi çalışmalar

B.

Herkes istediği çalışmayı paylaşmakta özgürdür. Çalışmaların eser değil mantığı ile yapılan bir eleştiri bence daha büyük saygısızlık. sonuçta bir emek verilmiş. Kimse kimsenin çalışmasını elbetteki beğenmek zorunda değil ama kırıcı eleştiri yerine daha yapıcı olunabilir şevk kırmadan. Değilmi? Portfolyoları kabarık olan arkadaşlar bu birikimi bir gecede yapmadı...
hobgoblin2008-06-05 20:36:46

concon

medyaplan
hobgoblin
medyaplan kıskanmak değil elbette, yada ben şöyle iyiyim böyle güzelim degil amacım...

iyi çalışmalar

B.

Herkes istediği çalışmayı paylaşmakta özgürdür. Çalışmaların eser değil mantığı ile yapılan bir eleştiri bence daha büyük saygısızlık. sonuçta bir emek verilmiş. Kimse kimsenin çalışmasını elbetteki beğenmek zorunda değil ama kırıcı eleştiri yerine daha yapıcı olunabilir şevk kırmadan. Değilmi? Portfolyoları kabarık olan arkadaşlar bu birikimi bir gecede yapmadı...

beni anlamıs olduguna sevindim :)

medyaplan
bygo ok saol kardesim ;)  

Clap

Silinmiş Hesap
aslında ben hiçbir kırıcılık göremedim barış abinin (medyaplan) sözlerinde.. Size gelecekle ilgili, deneyimlerine dayanarak birkaç öğütte bulunuyor sizde sende kimsin be tarzında çıkışıyorsunuz.. Düşüncesine katılmıyor olabilirsin yada farklı birşey.. Sen beni kıskanıyorsun ne anlama geliyor anlamadım.. bu eser(!)lerimi kıskanıyor..

Emek harcanan vakit kaybettiren her çalışmanın size artı değer katacağını düşünüyorsanız çok yanılırsınız.. Keza şu çalışmalarla bi tabelacıya dahi gitsen seni kahkahalarla dışarı atarlar..
scz2008-06-06 08:37:25

goncacicek
hepimizin ilk işleri üç aşağı beş yukarı bunlar kadar kötüydü.....

burada birbirimizin eksik yönlerini eleştirerek düzeltmeye çalışıyoruz bişeyleri....

eleştiriye kapalıysan zaten çalışmalarını yükleyip fikir isteme kimseden...

kaldı ki sen gerçekten şu çalışmalarına eser gözüyle bakıyor ya da gerçekten yeteri kadar iyi olduklarını düşünüyorsan senin için yapabileceğimiz hiç birşey yok .
eksiklerini görüp geliştirmen gerektiğini düşündüğün sürece daha iyiye gidersin... aksi takdirde en iyisi olduğunu düşündüğün bu tarz çalışmalar yapmaya devam ettikçe emin ol bi gün sana gerçeği çok daha kırıcı bir tarzda söyleyecek insanlar çıkacaktır...

ben kimsenin sana kötü niyetle bir eleştiri yaptığına inanmıyorum....

insanlarla konuşurken de üslubuna dikkat etmeni rica ediyorum zira kıskanılcak çalışmaların yok zaten!
goncacicek2008-06-06 13:52:15

papageno
 hoş görünün olmadığı ortamlarda gelişme adına hiç bir düşünce yada faliyet uzun ömürlü  barınamaz, bu genç arkadaş yaptığı karikatürleri insanlarla paylaşmak istemiş, sitede karikatürle ilgilenen yada anlayan arkadaşlar bilgileri dahilinde eleştiri yaparlarsa daha sağlıklı sonuçlara ulaşmak mümkün olur diye düşünüyorum, sonuçta mizah degilerinin arka yüzleri böyle genç arkadaşların çizimleriyle renkleniyor

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: