Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 3 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Ya olduğun gibi görün yada çizdiğin gibi

sekroll123
MERABA ARKADAŞLAR.MERABA PSCOMİCSCİLER.HADİ NE DURUYORSUNUZ!HEREKES ÇİZDİĞİ PSCOMİCS KAHRAMANINI KENDİNE İMAJLAYIP BU ALANA KOYSUN EYLENELİM,EYLENİRKEN ÖĞRENELİM,GÜLELİM!SİFTAH BENDEN.YANLIZ BIRAKMAYIN BENİ!!!

harryasin
LOLLOLLOL bende yapıcam bi tane

Silinmiş Hesap
hehe ii fikir bakalım yapabilcekmiyim:)

harryasin
kendimi maymunada benzettim ya pess diorum LOLLOLLOL  ama iyi oldu iyi imaj yenilemiş oldum..ilk karakterimi kendime bu kadar yakın hissediyorum

harryasin2008-05-28 21:58:24

harryasin
kendime inanamıorum bir kez daha LOLLOLLOLLOL  mustafa abi bunu görürse beni kesin öldürür bu sefer

Silinmiş Hesap

BenziyormuyuzLOLLOL

harryasin
hahahaha ayça delisin sen süper olmuş. çok güldüm ben nasılım benLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL  Cool

Silinmiş Hesap
harryasin hahahaha ayça delisin sen süper olmuş. çok güldüm ben nasılım benLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL  Cool 

güsel güsel sendeLOLLOLLOLLOL

harryasin
hadi arkadaşlar oyun akatılan herkez yapsın LOL

sekroll123
çok güzelo lmuşlar ya.pm gülü çok tatlı olmuş.harryde pandomimciye benzemiş.tebrikler arkadaşlar süper olmuş bunlar.hadi millet kendine güveneni görelim burda....Cool

harryasin
pandomimcimi? sefdim bunu LOLLOLLOL  harryasin2008-05-28 23:45:25

Silinmiş Hesap
ya kimse ilgilenmiyomu bu baslıkla eglenceli ve bol katılımlı olcagını sanmıstım ama benConfused

yaraliyuz
YASİN 

sibel_ayan
yya ben naapcam 6 karakterim var benem

sekroll123
size en yakın olanu yapın

Silinmiş Hesap

beshir
ya super eğlenceli olacak birazdan bende bir tane hazırlıyacam Big%20smile

beshir

beshir
arkadaslar benim pscomics çizgi karakterim yok ama buda benden, en sevidiğim çizgi kahraman Big%20smile beshir2008-05-29 14:17:55

sekroll123
çok şekil olmuş haaa.begendim valla.eline sağlık

« önceki 1 2 3 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: