Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » Alınık

Cevapla Önce yenileri göster

Köpek arıyorum....

harryasin
pcpckontes Hepsi birbirinden güzel aman maşallah maşallah Allah hepinizin hayvancıklarını bağışlasın arkadaşlar... Clown Yahu benim köpekcik nerde yokmu bihaber? UnhappyUnhappy  

daha boş bir wakit yakalayamadım biraz şehir sonunda boş bir günümü bekliyorum Cry

harryasin
alvdmr
harryasin
alvdmr
harryasin dogukan çöpteki hayvanlar gerçekten çok etkiledi beni ya bunlar çok hasas konulalr gerçekten we çok haklısın bir ziyaret düzenlense bir koruma dernegine harika olur...bilinçli bir toplumda yetişiyoruz ancak bu konulara dahada duyarlı olmamız gerek pcpckontes dediği gibi sadece sözde kalmamalı bu ewdekiler bilakis odamı paylaştıgım ablam her ne kadar kızsada bende hamster balık kedi köpek samender yılan :) v.b gibi çeşitli hayvan besledim vede devam ediorum  ve bu beni çok mutlu ediyor 

hamster, yılan isimlerini duyunca bile korkudan yere basamıyorum refleks olmus bende Dead

hamster kadar sewimli başka bir hayvan warmı alev  Approve  alla alla canım gürültüsü yok derdi yok ne havlayıp komşuları rahatsız ediyor neden ewe salınıp ortalığı kirletiyor ufacık kafesindeki çemberinde saatlerce dönüyor hayvan cagız zaten benden başka herkezi issırıor şşt salarım üstüne ona göre LOL

bende kedilerimizi salarım üstüne bak hişt asabımı bozma Tongue

hadi salsana salsana  Evil%20Smile  ben hamsterıma  fung-ku ögrettim gelde alsın kedinin boyusunun ölçüsünü Big%20smile

sibel_ayan
aaa  hayvan muhabbetii benimde campiglerim vardı kaplumbaglarım kedilerim köpeklerim kuşlarım hepsini annemlerde bıraktık  miraç gelincee
sona kediyi aldık geri köpeğidee ama ikisini bi yerde barındıramadık civciv aldık olmadıı kedi yediii kediyi geri gotürdük civciv tek kalmasın dieee bi civciv daha aldık bu sefer mirac yedii tövbeliyim acısı katlanılmas oluoo bitane canavarım var şimdi evde akşamları gelince işte onunla oynuorum ...........

pcpckontes
harryasin
pcpckontes Hepsi birbirinden güzel aman maşallah maşallah Allah hepinizin hayvancıklarını bağışlasın arkadaşlar... Clown Yahu benim köpekcik nerde yokmu bihaber? UnhappyUnhappy  

daha boş bir wakit yakalayamadım biraz şehir sonunda boş bir günümü bekliyorum Cry

Saol harryasin umarım dinlenmek içinde vaktin olur. Bekliyorum ben hayırlı haberleri.Ya şimdi aklıma bişey geldi barınağın telini bulup sorsak olmaz mı?

alvdmr
harryasin
alvdmr
harryasin
alvdmr
harryasin dogukan çöpteki hayvanlar gerçekten çok etkiledi beni ya bunlar çok hasas konulalr gerçekten we çok haklısın bir ziyaret düzenlense bir koruma dernegine harika olur...bilinçli bir toplumda yetişiyoruz ancak bu konulara dahada duyarlı olmamız gerek pcpckontes dediği gibi sadece sözde kalmamalı bu ewdekiler bilakis odamı paylaştıgım ablam her ne kadar kızsada bende hamster balık kedi köpek samender yılan :) v.b gibi çeşitli hayvan besledim vede devam ediorum  ve bu beni çok mutlu ediyor 

hamster, yılan isimlerini duyunca bile korkudan yere basamıyorum refleks olmus bende Dead

hamster kadar sewimli başka bir hayvan warmı alev  Approve  alla alla canım gürültüsü yok derdi yok ne havlayıp komşuları rahatsız ediyor neden ewe salınıp ortalığı kirletiyor ufacık kafesindeki çemberinde saatlerce dönüyor hayvan cagız zaten benden başka herkezi issırıor şşt salarım üstüne ona göre LOL

hadi salsana salsana  Evil%20Smile  ben hamsterıma  fung-ku ögrettim gelde alsın kedinin boyusunun ölçüsünü Big%20smile

funk-u nedir ki benim kedim kılıçkalkan ekibinde Tongue

harryasin
alvdmr
harryasin
alvdmr
harryasin
alvdmr

funk-u nedir ki benim kedim kılıçkalkan ekibinde Tongue

benimki patkan gibi bişey oldu korkar senin kedin LOL  bende artık elime almaya korkuom gören lağam faresi sanıor Embarrassed

alvdmr
Dead sus zaten açım kahvaltı yapmamışım mide bırakmadın

harryasin
alvdmr Dead sus zaten açım kahvaltı yapmamışım mide bırakmadın  

sen yine kahvaltı yapmamışsın ben arkadaşdan geldim gece boyunca uyumadım. yemek yemedim 20 saati aştı ayakdayım ConfusedConfusedConfusedConfused ölü gibiym yemek yemeden sitenin başına kuruldum site bende alışkanlık yarattı girmessem damarlarım kasılıyor Confused

alvdmr
harryasin
alvdmr Dead sus zaten açım kahvaltı yapmamışım mide bırakmadın  

sen yine kahvaltı yapmamışsın ben arkadaşdan geldim gece boyunca uyumadım. yemek yemedim 20 saati aştı ayakdayım ConfusedConfusedConfusedConfused ölü gibiym yemek yemeden sitenin başına kuruldum site bende alışkanlık yarattı girmessem damarlarım kasılıyor Confused

LOL LOL LOL hamsterin seni ısırsın emi LOL

axi

benim hormaonlu civim Big%20smile

buda maxim çok tatlıdır  Hug

ayrıca yılan ve fare hastası olmama rağmen evimde besleyemiyorum  Cry

bi ankara kedisi benimde vardı eskişehirden getirmiştim peynir delisiydi Smile
hayvanları sevmek çok farklı onların sorumluluğunu almak
sanırım karşılıksız sevilen emek verilen tek şey bu Ermm

alvdmr
karşılıksız degil bence,
2 yıl önce evden 100 metre ileride ufak bi motor kazası yapmıstık, köpegimde motordaydı, ve evi bulup babamı yanıma getirmişti. Aynı yıl şikayetler yüzünden Antalya'da bir yakınımıza göndermek zorunda kaldık, 1.5 sene sonra sahibini tanıdı , insanlar ve hayvanlar arasındaki ilişki o kadar duygu verici bir ilişki ki anlatamam Cry

axi
karşılıksız sevgiden kastım şu:
hangimiz bu hayvanlardan bi çıkar bekliyoruz  evinde beslediğin yılanın sana ne faydası var yada kedinin hadi köpek te bi çıka buluna bilir belki (ki ben bunu yetiştirmeyle alakalı buluyorum )

kuştan karıncadan kertenkeleden sadece seviyoruz o kadar

onların size olan sevgileri muhakkak sizden daha çok Wink

harryasin
eda abla wayy sendedemi yılan fare hastalığı war şşşt benimki yawrulucak gönderim mi Big%20smile

axi
benim ki korkuyor  hatta fare adı geçince oda kendinde geçiyor çocukken fare saldırmışta fobik biraz Cry yılanında sıradan her insan gibi sevmiyor 

harryasin
annadım Embarrassed

pcpckontes
Kedi, köpek,yılan, fare, kartal, maymun....farketmez. Önemli olan sevebilmek. Hayvan sevgisi apayrı bişey. Açıkcası içinde hayvan sevgisi olmayan insanların vicdanından şüphe duyarım ben. Ne alaka diyeceksiniz belki ama merhamet duygusu olmayan insanlar olarak nitelendiririm. Bu konuda bukadar net yargıda bulunmamın nedeni ise sadece tanık olduklarım gözlerimle bizzat gördüklerim... Ne güzel ki seviyosunuz, onlara vakit ayırıp besleyebiliyosunuz, ilgileniyosunuz.Biçok hayvan besledim bende. Her nekadar ölümleri çok zor olsada her seferinde bidaha asla hiç bir hayvan beslemeyecem kararı alsamda şuan evde kontes adında bir Ankara kedim var. Smile Olmuyor çünkü çok seviyorum. Onlar bazen stresinizi azaltan, bazen çok ilgi isteyen veya gerektiren, bazen çocuğunuz, bazen dostunuz... olan varlıklar. Keşke imkanım olsaydı da koskocaman çok güzel bibarınak yaptırabilseydim sokaktaki hayvanlar içinde onlarla 24 saat vakit geçirebilseydim... İnanın hiç bıkmazdım. Smile Bu yazdıklarım yorumlarınıza karşılıktı. Neyse gelelim asıl muhabbete. Benim golden den bihaber var mı acaba? Embarrassed

pcpckontes
Aradığım özelliklerde köpekten bihaber var mı arkadaşlar? Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu?

harryasin
ben yarın soruyorum arkadaşım Wink  bana şu aradıgın köpegin  özeliklerini tam yazarsan sevinirm

Silinmiş Hesap
sibel_ayan aaa  hayvan muhabbetii benimde campiglerim vardı kaplumbaglarım kedilerim köpeklerim kuşlarım hepsini annemlerde bıraktık  miraç gelincee
sona kediyi aldık geri köpeğidee ama ikisini bi yerde barındıramadık civciv aldık olmadıı kedi yediii kediyi geri gotürdük civciv tek kalmasın dieee bi civciv daha aldık bu sefer mirac yedii tövbeliyim acısı katlanılmas oluoo bitane canavarım var şimdi evde akşamları gelince işte onunla oynuorum ...........

LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

harryasin
sibel_ayan aaa  hayvan muhabbetii benimde campiglerim vardı kaplumbaglarım kedilerim köpeklerim kuşlarım hepsini annemlerde bıraktık  miraç gelincee

canavar derken Big%20smile  hulk gibi bir şeymi

Şuan Bu Başlığı Gezenler: