Photoshop Magazin

PM Forum » Seri ilanlar » Alınık

« önceki 1 2 3 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Köpek arıyorum....

pcpckontes
Arkadaşlar biliyorum bu konunun yeri burası değil hatta belki çok komik kaçacaktır ama siz PM'li arkadaşlara sormak geldi aklıma belki bana bu konuda yardımcı olabilirsiniz bir fikriniz vardır diye. Acilen golden cinsi, erkek, yavru köpek arıyorum. Embarrassed  Bakmadığım, sormadığım yer kalmadı. Artık son şansımı deniyorum ve umudum sizlerde... Unhappy Bulursanız çok sevinirim ücretsiz olursa daha çok sevinirim. Çok iyi bakılacağına emin olabilirsiniz. Olumlu haberlerinizi bekliyorum arkadaşlar ... Saygılar Big%20smile

harryasin
bencede pek yeri olmamış arkadaşım burda çok yakınımda bir köpek barınagı war boş bir waktimde senin için ilgilenebilirm söz wermeyim ama bakmaya çalışıcam hayvan deyince akan sular duruor bendeEmbarrassed
her gün burda o kadar çok barınaksız hayvan görüorumki içler acısı vede çok fazla şiddete magruz kalıorlar. buna son werilmesi adına bir kaç kişi belediyeyle görüşüp köpeklerin toplatılmasını itemiştik etkilide oldu şimdi pek çok köpek ynei kurulan barınakda iyi temiz bir ortamda yetişiorlar bende arada gidip bakıorum...

pcpckontes
harryasin bencede pek yeri olmamış arkadaşım burda çok yakınımda bir köpek barınagı war boş bir waktimde senin için ilgilenebilirm söz wermeyim ama bakmaya çalışıcam hayvan deyince akan sular duruor bendeEmbarrassed
her gün burda o kadar çok barınaksız hayvan görüorumki içler acısı vede çok fazla şiddete magruz kalıorlar. buna son werilmesi adına bir kaç kişi belediyeyle görüşüp köpeklerin toplatılmasını itemiştik etkilide oldu şimdi pek çok köpek ynei kurulan barınakda iyi temiz bir ortamda yetişiorlar bende arada gidip bakıorum...

Çok haklısın harryasin. Bende hayvan severim ama çoğu insan gbi dilde değil benimki. Ankarada mümkün olduğunca kedi ve köpek barınaklarına uğramaya çalışıyorum. Bakımları çok güzel. Daha geçen hafta 4 büyük 12 yavru kediyi ayrancıda açılan kedi hastanesine gotürdüm. Hemen yanında köpek hastaneside var. Mümkün olduğunca ziyaret ediyorum. Ayrıca burdan da bu vesileyle hayvan sever arkadaşlara duyuru yapmış oldum. Çevrenizde sokak köpeği ya da kedisi varsa Ankaradaki hayvan sever ya da ilgili arkadaşlara barınaklara yerleştirmeleri için tavsiye edeceğim yerler var. Neyse konuyu daha fazla dağıtmayayım ilgin için çok teşekkür ediyorum harryasin. Olumlu haberlerini bekliyorum Smile

Silinmiş Hesap

pcpckontes
harryasin bencede pek yeri olmamış arkadaşım burda çok yakınımda bir köpek barınagı war boş bir waktimde senin için ilgilenebilirm söz wermeyim ama bakmaya çalışıcam hayvan deyince akan sular duruor bendeEmbarrassed

Çok haklısın harryasin. Bende hayvan severim ama çoğu insan gbi dilde değil benimki. Ankarada mümkün olduğunca kedi ve köpek barınaklarına uğramaya çalışıyorum. Bakımları çok güzel. Daha geçen hafta 4 büyük 12 yavru kediyi ayrancıda açılan kedi hastanesine gotürdüm. Hemen yanında köpek hastaneside var. Mümkün olduğunca ziyaret ediyorum. Ayrıca burdan da bu vesileyle hayvan sever arkadaşlara duyuru yapmış oldum. Çevrenizde sokak köpeği ya da kedisi varsa Ankaradaki hayvan sever ya da ilgili arkadaşlara barınaklara yerleştirmeleri için tavsiye edeceğim yerler var. Neyse konuyu daha fazla dağıtmayayım ilgin için çok teşekkür ediyorum harryasin. Olumlu haberlerini bekliyorum Smile

Barınak ziyaret edilecek oldugunda bende katılabilir seve seve. 1 hafta kadar önce çöpte iki bacağı kırık, ve ölmek üzere olan bir yavru kedi bulduk, veteriner yaşama olasılığı çok düşük dedi şimdi evde diğer ii kedimizle beraber çok sağlıklı bir şekilde yaşıyor. Hayvan gerçekten çok farklı, çok özen isteyen bir iş. Umarım ki  şanslı Golden kısa sürede bulunur Esma. 

pcpckontes
doğukan

pcpckontes

Barınak ziyaret edilecek oldugunda bende katılabilir seve seve. 1 hafta kadar önce çöpte iki bacağı kırık, ve ölmek üzere olan bir yavru kedi bulduk, veteriner yaşama olasılığı çok düşük dedi şimdi evde diğer ii kedimizle beraber çok sağlıklı bir şekilde yaşıyor. Hayvan gerçekten çok farklı, çok özen isteyen bir iş. Umarım ki  şanslı Golden kısa sürede bulunur Esma. 

İlgin için çok teşekkür ederim doğukan. Hayvanlara karşı keşke herkes bukadar ilgili olabilseydi... Haberleri sabırsızlıkla bekliyorum bende Smile en kısa zamanda golden'imin bulunacağını umuyorum.

harryasin
dogukan çöpteki hayvanlar gerçekten çok etkiledi beni ya bunlar çok hasas konulalr gerçekten we çok haklısın bir ziyaret düzenlense bir koruma dernegine harika olur...bilinçli bir toplumda yetişiyoruz ancak bu konulara dahada duyarlı olmamız gerek pcpckontes dediği gibi sadece sözde kalmamalı bu ewdekiler bilakis odamı paylaştıgım ablam her ne kadar kızsada bende hamster balık kedi köpek samender yılan :) v.b gibi çeşitli hayvan besledim vede devam ediorum  ve bu beni çok mutlu ediyor

alvdmr
bizimde 2 kedimiz 1 muhabbet kuşumuz var , kedileri sokakta bulduk, muhabbet kuşumuzda 8 yaşına girdi, muhabbet kusları 6 yasına kadar yasar demislerdi ama masallah 8 yasına girdi, geçen yıl da rotweider cinsi bi köpek besleöiştik, şu anda tekrar bi köpek almayı duşunuyorum, hayvan bambaşka bişey ya.. Heart

alvdmr
harryasin dogukan çöpteki hayvanlar gerçekten çok etkiledi beni ya bunlar çok hasas konulalr gerçekten we çok haklısın bir ziyaret düzenlense bir koruma dernegine harika olur...bilinçli bir toplumda yetişiyoruz ancak bu konulara dahada duyarlı olmamız gerek pcpckontes dediği gibi sadece sözde kalmamalı bu ewdekiler bilakis odamı paylaştıgım ablam her ne kadar kızsada bende hamster balık kedi köpek samender yılan :) v.b gibi çeşitli hayvan besledim vede devam ediorum  ve bu beni çok mutlu ediyor 

hamster, yılan isimlerini duyunca bile korkudan yere basamıyorum refleks olmus bende Dead

concon
hev hev

alvdmr
concon hev hev  

Dead

Silinmiş Hesap
cok tatlı 15günlük kedi verelim sana boş ver köpeii cnm..

concon
alvdmr
concon hev hev  
Dead 

alvdmr
concon
alvdmr
concon hev hev  
Dead 

Evil%20Smile

graphixxx
benimde balıklarım var
ama kimseye vermem   

pcpckontes
Benimde evde kontes adında beslediğim bir kedim var. Cinsi Ankara kedisi ve şimdiye kadar biçok hayvan besledim bende. Ama şimdi golden cinsi köpek istiyorum Cry

pcpckontes
zither cok tatlı 15günlük kedi verelim sana boş ver köpeii cnm.. 

Kedi var köpek yok Embarrassed

harryasin
alvdmr
harryasin dogukan çöpteki hayvanlar gerçekten çok etkiledi beni ya bunlar çok hasas konulalr gerçekten we çok haklısın bir ziyaret düzenlense bir koruma dernegine harika olur...bilinçli bir toplumda yetişiyoruz ancak bu konulara dahada duyarlı olmamız gerek pcpckontes dediği gibi sadece sözde kalmamalı bu ewdekiler bilakis odamı paylaştıgım ablam her ne kadar kızsada bende hamster balık kedi köpek samender yılan :) v.b gibi çeşitli hayvan besledim vede devam ediorum  ve bu beni çok mutlu ediyor 

hamster, yılan isimlerini duyunca bile korkudan yere basamıyorum refleks olmus bende Dead

hamster kadar sewimli başka bir hayvan warmı alev  Approve  alla alla canım gürültüsü yok derdi yok ne havlayıp komşuları rahatsız ediyor neden ewe salınıp ortalığı kirletiyor ufacık kafesindeki çemberinde saatlerce dönüyor hayvan cagız zaten benden başka herkezi issırıor şşt salarım üstüne ona göre LOL

harryasin
graphixxx benimde balıklarım var
ama kimseye vermem     

benim hamsterim senin balıklarını yerrrrr LOL önce akvaryumda yüzerek serinler sonrada yer Ouch

alvdmr
harryasin
alvdmr

hamster kadar sewimli başka bir hayvan warmı alev  Approve  alla alla canım gürültüsü yok derdi yok ne havlayıp komşuları rahatsız ediyor neden ewe salınıp ortalığı kirletiyor ufacık kafesindeki çemberinde saatlerce dönüyor hayvan cagız zaten benden başka herkezi issırıor şşt salarım üstüne ona göre LOL

bende kedilerimizi salarım üstüne bak hişt asabımı bozma Tongue

pcpckontes
Hepsi birbirinden güzel aman maşallah maşallah Allah hepinizin hayvancıklarını bağışlasın arkadaşlar... Clown Yahu benim köpekcik nerde yokmu bihaber? UnhappyUnhappyCrypcpckontes2008-05-29 19:46:27

« önceki 1 2 3 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: