Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

« önceki 1 2 3 4 5 10 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

ps comics (oyunun devamı)

harryasin
tüm kahramanalr tamam... kura sonuçları yarın bu topicde açıklanacaktır :)
herkeze şimdiden başarılar tabikide kendimde içinde bulundugundan iyilerin kazanmasından yanayım ancak her şey şans ve hafıza işi kimin hangi grubun daha güçlü oldugunu hepbirlikde görücegiz......işte hikayemiz we oyunumu küçük bir çizgi romanla başlıyor :)

harryasin2008-05-22 00:32:22

musabben
çok güzel olmış eline sağlık dostum... haydi bakalım kiminle eşleşcez bakalım

harryasin
yazılar okunaklı degilmi LOL  çalışmayı biraz ufattımda.

comic life ı yeni yeni ögreniorum  bu ilk çalışmam oldu. umarım bir şeyler çıkarta bilmişimdir Embarrassed  

concon
hehehe..güzel olmuş...

sibel_ayan
bencede şiirin duruoooo

alvdmr
eheh heyecanlandım Embarrassed

yaraliyuz
Amanın macera başlıyo en sonunda. çok güzel olmuş Yasin emeğine sağlık.

harryasin
taşk. ederim arkadaşlar kuralar bitti ilk boş vaktimde eşleşmeleri buraya ekleyecegim....daha kartları ellerine ulaştıramadıgım arkadaşlar war. :)

cyberr
:) hımm güZEL oLmuŞ :) kartLarı naSıL uLaŞtırıyorSun bana da geLmeDi sanırım LOL

harryasin
cyberr :) hımm güZEL oLmuŞ :) kartLarı naSıL uLaŞtırıyorSun bana da geLmeDi sanırım LOL 

o konuyu daha çözemedim msn olan ark. ulaştırması kolay oluorda Big%20smile
özel mesajdanda resim ekleyemiorum bu konuda biraz yardıma gerek war aslında Embarrassed

bestcat
Clap

cyberr
PortfoLyene ekLerSen orDan da aLabiLiriZ benCe :)

harryasin
cyberr PortfoLyene ekLerSen orDan da aLabiLiriZ benCe :) 

o zaman herkez herkezin seviyesini görür olmaz oyunun şartı yoksa ne anlamı kalırLOL   gizli bir şekilde sadece kullancıya ulaştırmalıyım  Ouch
sibel aplaaaaa  nerdesin help me ???

cyberr
hım annadımmm. :)

Silinmiş Hesap
çok güsel oluyooo:)

harryasin
oztasarim çok güsel oluyooo:)  

kötülerin başını pm gülü nü yapmayı düşünüorum LOL  birde kötüler için hazırlıcam çizgi roman kapagı weee başlıcaz tabi ben kahraman kartlarını sahiplerine ulaştırabildigimde Embarrassed

harryasin
arkadaşlar kahraman seviye kartları elinize ulaşmadan oyuna başlayamayız malesef ben ugraşıorum ama mailden başka bir yol yok gibi görünüyor kartlarını almayan arkadaşlar bana özel mesajdan msn yada mail adreslerini atarlarsa bende kartları ulaştırabilirm onlara Smile

Silinmiş Hesap
harryasin
oztasarim çok güsel oluyooo:)  

kötülerin başını pm gülü nü yapmayı düşünüorum LOL  birde kötüler için hazırlıcam çizgi roman kapagı weee başlıcaz tabi ben kahraman kartlarını sahiplerine ulaştırabildigimde Embarrassed

Ay güsel olurrEmbarrassed

concon
kartlarını alanlar napıcaklar yasin..?

harryasin
concon kartlarını alanlar napıcaklar yasin..? 

kuraları çektim dostum LOL  herkez vs vs durumunda şuan tüm kullanıcılar kartlarını aldıgında ilk sıradan başlayarak karşılaşmaları gerçekleştircez kaybeden çekilcek kötülerin yarısı sensin zaten Big%20smile
seninkileri yen yen bitmez.  ama daha bana mailini atmayanlar war kartları elimde ve ben ulaştıramıorum bekliorum bir çağrıda sen yap bari Ouch

« önceki 1 2 3 4 5 10 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: