Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Çizgi Roman

Cevapla Önce yenileri göster

Bunları nasıl yapıyorlar

mrrm

mrrm2008-05-13 11:41:19

concon
arkadasim calışmalar 800 px..
ayrıca bu çalışma 3dmax çalışması...

mrrm
Düzelttim ama umarım olmuştur.Peki nasıl yapılıyo bunlar bi ders falan varmı bildiğiniz.

harryasin

concon arkadasim calışmalar 800 px..
ayrıca bu çalışma 3dmax çalışması... 

ewet katlıorm esat a.  lütfen topiclerimizi dogru başlık altına açalım 

mrrm
Arkadaşlar kusura bakmayın daha yeniyim forumda.O yüzden pek bilmiyorum.

harryasin
mrrm Arkadaşlar kusura bakmayın daha yeniyim forumda.O yüzden pek bilmiyorum. 

sorun yok birisi konuyu taşıyacaktır Wink   bu arada hoş geldin aramıza

mrrm
Sağol teşekkürler.Peki konuyu nereye açmam lazımdı.Bundan sonra açağım konular için bileyimde

Silinmiş Hesap
(:

Sorunun cevabı bu çalışma 3d Studio Max programında yapılmıştır ve bu programla ilgili en iyi döküman arşivini http://www.tr3d.com/index.php?id=3dsmax adresinden bulabilirsin..

harryasin
scz (:

Sorunun cevabı bu çalışma 3d Studio Max programında yapılmıştır ve bu programla ilgili en iyi döküman arşivini http://www.tr3d.com/index.php?id=3dsmax adresinden bulabilirsin..

paylaşım için teşekkürler arkadaşım inceledim yararlı bir link..

mrrm
Arkadaşlar herşey için teşekkürler.

harryasin
mrrm Sağol teşekkürler.Peki konuyu nereye açmam lazımdı.Bundan sonra açağım konular için bileyimde  

çizgi roman oturumunun hemen üstünde sanırım 3d çalışmalarıda ordan inceleye bilirsin link weriyim daha çok yardımcı olur

muratdemir
bu calisma ilustrator +photosop ile mukemmelen yapilir 3d max i filan karistirmaya gerek yok yani (illustratorun 3d efekti ve photoshop ile olur ama iyi illustrator kullanan biri icin photoshop da gerekmez)

sezginmesut

Bu çalışma 3DS Max çalışmasına pek benzemiyor.Eğer 3DS Max benzeri bir programla yapıldıysa da üzerinde photoshop düzenlemesi var.
Murat hocamın dediği gibi illüstratör ve photoshop işi.
Bu arada 3D çalışması için bir çok program var hepsi 3DS Max ten çıkmıştır kalıbına girmeyin.

Silinmiş Hesap
Tamam üzgünüz bir daha o kalıba girmeyiz..

sezginmesut
scz Tamam üzgünüz bir daha o kalıba girmeyiz..  

Yanlış anlama Çağlayan Kötü anlamda birşey demek istemedim Wink

Silinmiş Hesap
(: nop..

aslında yazıyı çok rahat vektör çizim programları ile halledebiliriz ama kasket ve mekan 3dsMax olduğunu düşündürdü bana..

sezginmesut
Max ile yapılabilir tabi ama.
Eğer max ile yapılmış olsaydı muhtemelen ışık yansımaları bu şekilde olmazdı. Yani Max te bile yapılmış olsa üzerinden tekrar geçilmiş olabilir.
Thumbs%20Up

Silinmiş Hesap

Thumbs%20Up

Şuan Bu Başlığı Gezenler: