Photoshop Magazin

PM Forum » Photoshop » İleri düzey Photoshop Dersleri

Cevapla Önce yenileri göster

Yanan Mum Çizimi.

ugur55
 Orjinal bir yanan mum fotoğrafına bağlı kalmadan tamamiyle photoshop kullanılarak yapılmıştır.

doğukan2008-03-16 16:07:02

Silinmiş Hesap

Fitil ve alevi beğendim, elinize emeğinize sağlık.
Aslında yukarıdaki mumun gövdesinide beğendim ama aşağıdaki uygulama olaraktan yukarıdakina oranla dahada basit olmuş gibi.

Silinmiş Hesap

Çalışmalarımızı, görsellerimizi aşağıda bulunan kırmızı cevap yaz butonundan PM sunucusuna yüklersek memnun olurum.

Silinmiş Hesap
2. resme bakıldıgında yuvarlak mum hissi vermiyor.

ugur55
eminsahin 2. resme bakıldıgında yuvarlak mum hissi vermiyor. 

evet ikincisinin  nedeni bugün çabuk çabuk yapmamdan kaynaklandı.

Silinmiş Hesap
çabuk çabuk yapmana gerek yok...hızlı yaparak fazla bi verim elde edemezsin..sakın kafayla yavaş yavaş düzgün şekilde yapmalısın :)

ugur55
eminsahin çabuk çabuk yapmana gerek yok...hızlı yaparak fazla bi verim elde edemezsin..sakın kafayla yavaş yavaş düzgün şekilde yapmalısın :) 
bencede ama vaktim azdı.

virtueslife
keşke arkadaslar bunların yapımınıda anlatsa bende 3 yıldır fotografçıda photoshop üzerine montaj da çalışıyorum ve böle değişik montajlara ihtyacım var bunların açıklanarak anlatılması çok güzel olurdu arkadaslar bilmiyorum fotumda yenıyım bir yanlış sölemde bulunduysam şimdiden söliyim sorry

cyberr
gerÇekten bende merak ettim yaPım aŞamasını anLatırSan Sevinirim :)

webdesigner_zeliha
virtueslife keşke arkadaslar bunların yapımınıda anlatsa bende 3 yıldır fotografçıda photoshop üzerine montaj da çalışıyorum ve böle değişik montajlara ihtyacım var bunların açıklanarak anlatılması çok güzel olurdu arkadaslar bilmiyorum fotumda yenıyım bir yanlış sölemde bulunduysam şimdiden söliyim sorry  
aslında bir yerde haklısınız,konu ileri düzey photoshop dersleri içerisinde sunulmuş.bende konuyu anlatımdır diyerek açtım ancak değil.anlatımlarını da paylaşırsa arkdaşlar sevinirz.

ilk mumu ben daha çok beğendim.ikinci mumun mum gövdesi üst hatlarında blur sorunu var gibi.

ftma_dgn
beğendim....

Şuan Bu Başlığı Gezenler: