Photoshop Magazin

PM Forum » Reklam Dünyası » Marka Konumlandırma

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Reklam Ajansı

elenderin
publicis unutulmuş fransa merkezli çok sağlam bir ajanstır

wwlife
giskar Arkadaşımıza katılıyorum arkadaşım ajan kuracağım diyorsun ismini daha ilk adımını bile forumlarada aramadn sana iş teslim edeceklere ne kdar güven verecektir? Yaratıcı ekibinle bunu veya kendin bu işlerle ilgili isen ki ajans kurmaktan bahsediyorsun bulman gerekli diye düşünüyorum. Aradığın bir beyin fırtınası ise bunu da kendi içinde (ekibin varsa içinizde halletmeniz gerek diye düşünüyorum) Kolun kırılıp yen içinde kalması gerekli.Kendine faydası olmayanın bize ne faydası olcak hissiyatını yaratmaman gerekir bence yeni kurulacak bir firma olarak.

goldaxs24

bence engüzel isim  meridyen reklam ajansı olabilirmi benide yanınıza alırsanız beraber .ok güzel projelere adım atarız..

goldaxs24

MERİDYEN REKLAM AJANSI   SLOGAN İSE  DÜNYANIZIN MERİDYENİ BURDAN GEÇER

artefact
artefact tarafından 09-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

Yapmayın arkadaşlar allah aşkına kendi reklamını yapmaktan acizken bu işi nasıl becereceksin ? reklamcılık bakkal kasap yada bu tarz esnaflık değildir.... Formlardan bulduğunuz templateslerle iş mi kurcaksınız reklamcılık yaratıcılık ister... bakmakla görmek aynı şey değildir..

erkan_nehir
artefact

Yapmayın arkadaşlar allah aşkına kendi reklamını yapmaktan acizken bu işi nasıl becereceksin ? reklamcılık bakkal kasap yada bu tarz esnaflık değildir.... Formlardan bulduğunuz templateslerle iş mi kurcaksınız reklamcılık yaratıcılık ister... bakmakla görmek aynı şey değildir..

Tamamen katılıyorum. Bir reklam şirketi başkalarından yaratıcılık ve isim için yardım istiyorsa bence yanlış bir meslek seçmiştir. Bir grafikerin kendi şirketinin logosunu başkasına yaptırması gibi birşey bu...

faydalinotlar
faydalinotlar tarafından 10-12-2009 tarihinde güncellenmiştir

-

faydalinotlar

Bir reklam ajansı, asli işlerinden biri olan kurumsallaşma, markalaşma, marka hizmeti, kurumsal kimlik hizmeti dahilinde, isim bulma işini kendi adına yapamıyorsa, kendisine gelen müşterilerine bu hizmeti nasıl verecek. 

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: