Photoshop Magazin

PM Forum » Reklam Dünyası » Marka Konumlandırma

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Reklam Ajansı

cyborgmx
Selamlar
Arkadaşlar bir reklam ajansı açmak için çalışma yapıyorum.Hemen hemen tüm hazırlıklarım tamam.Yalnız bir konuda sizlerinde fikrini almak istiyorum.Reklam ajansına yakışacak isim arıyorum tabi bunun patentinide alacağımdan daha önce patentlenmemiş bir isim bulmam gerekiyor.Fikirlerinizi söylerseniz çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler ;)

ser_dar
ama  o iş sallama olmaz ki sizile ilgili bazı bilgilerin bilinmesi gerekiyor...
logo + slogan + firma ismi komple imaj ve kurumsal  fiyatlandırması nasıl yapılıyor ..sizin fiyat politikanız nedir.siz nekadara yaparsınız..Smile
ser_dar2008-01-31 00:15:18

ay_hux
iyde zaten isim yokki logo olsun vs. gibi bilgiler isimden sonra yapılacak düzenlenecek, hem bizim çıkarımız ne olacak bu işten, işlerden komisyon alırız ona göre

İlk ismi ben söyleyeyim sana ( AJANS A BAK reklam ajans ı

concon
valla benim eski çalıştığım ajansta lurumsal kimlik yaklaşık 5000 dolara filan yapılıyodu...

ser_dar

VALLA BU Pİyasada isim bulmak çok zor..baktım ama yakışıklı isimlerin hepsi alınmış...

emaile
PM REKLAM AJANSI nasıl olur bence yakışıklı bir isim

muratyalcin
erkan pm ajans var zaten bee nişantaşında hemidee

bence Dinamix olsun
m.yalcin2008-02-01 18:21:57

Silinmiş Hesap
ehuehue ben isim bulurum ama bi şartla .) kursum bitince hane diorm iş güç aramak yerine ehehe direkt sizle kaynaşsak.)

cyborgmx

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.m.yalcin dinamix güzel bir seçim diye düşünüyorum ayrıca Ajans A da güzel duruyor.Fikirlerinizi bekliyorum

Silinmiş Hesap

iSOFT olsun :)

srkniscn
selm solutionbox   güzel bir isim eğerki yabancı bir isim düşünoyrsan tabi

giskar
Biri kuyuya bir taş atarmış, birileri de çıkarmaya çalışırmış yoksa o söz öyle değilmiydi?
Buldum. Kendine hayrı olmayanın başkasına da olmazmış. ...

Silinmiş Hesap
isim bulununca yaa bi de logo lazım bi el atsanız teklifi gelmesin?? :))

ha__kan
selam arkadaşlar,  aklıda kalıcı bişeyler olsun diye düşündüm şöyle şeyler çıktı :buluş reklam ajansı,üslup reklam,kavram reklam ,süreç reklam ve kılavuz reklam gibi isimler geldi aklıma

Silinmiş Hesap
ben söyleyim hemen sana Thumbs%20Up 

impetus ®
graphic design studio
2008

impetus ; enerji demek tabi sen bu enerjiyi yenilikçi farklı değişime açık geleceğe uzanan bir yönde ifade edersen bu iş olur

haydi hayırlı tıraşlar !

adsoy
RekLAMBA
olsun

Silinmiş Hesap
thuval
bulduğum en iyi isimlerden biriydi.. ama daha iyisini buldum ve ondan vazgeçtim.. ayrıca web adreside boş şuan thuval.net olması lasım..

bunu ilk kez buraya yazıyorum.. kullanmak istersen senin olsun..(:

Silinmiş Hesap
Özkardeşler design :D

alice_9
timsal ajans :)

Silinmiş Hesap
Bende uluslararası ortaklı ve yerel bazı reklam ajanslarının ismini yazayım, belki bi fikir verir:

Manajans,  Ajans Rafineri,  Saatchi & Saatchi,  Alametifarika,  ATCW (Ali Taran Creative Workshop),  Alice BBDO,  Medina Turgul DDB  ... 

Bu ajanslar Türkiye'deki en büyük ajanslar. Buyrun, isimleri ortada...

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: