Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Web tasarım Programları

Cevapla Önce yenileri göster

form

emine_get
acilen yardım istiyorum...dreamweaver de form sayfası yapıyorum html kodlarıyla çalışıyorum. bilemediğim şudur;form sayfasını yaptıktan sonra gönder butonuna tıkladıktan sonra formu dolduranların bılgisinin benım mail adresşme gelmesini istiyorum. ne yapmam gerek? teşekkurler

yaraliyuz
html kodlarda ayrı bir css uzantılı bi dosya ile yaptıklarını yönetmelisin yoksa çalışmaz.
bu css uzantılı dosya sen orayagit, sen onu yap, sen dur, sen bekle, gibi işlevleri yönetir binevi genel müdür diyebiliriz :)

nayman

Tasarımı HTML yapsan bile, yükliyceğin hostun  linux mu asp net mi olduğu önemli onu bize yazmalısın önce...

Linux host aldıysan cgi bin klasörüne kısa bir kod ve bağlantı yapman yeterli el ile... bunun dışında hosting şirketinin sana vericeği control paneli ile hazır tükçe destekli form mail yapman veya ayarlanamn mail adresine yönlendirmen mümkün...
Asp net için ise databesin hacklenme şansı bol olsada, bol miktarda code bulmam mümkün... yüklediğin kayıt dosyasına yetki vermen gerekli ancak... yani asp se çok güvenli bir kod bulman iyi incude etmen gerek...

Html olsa dahi flash form mail eklyebilirisin yine, bunuda unutma asp net mantığıylka çalışır flashta...

Türkçe kaynak bakımından bol miktarda hazır... code ve script var tasarımına göre bolca bulman mümkün... form mail (asp-php) diye aratırsan... bolca bulabilrisin...

sayısız code sitelerinden biri: istediğini modifiye et.. açık kaynak
nayman2007-11-21 14:00:50

muratozden
yarali-yuz html kodlarda ayrı bir css uzantılı bi dosya ile yaptıklarını yönetmelisin yoksa çalışmaz.
bu css uzantılı dosya sen orayagit, sen onu yap, sen dur, sen bekle, gibi işlevleri yönetir binevi genel müdür diyebiliriz :)

Shocked nasıl yani?!?

CSS arkadaşın istediği şeyi karşılayabilicek kadar geliştimi?
yani form check ediyo, insert edip maile postmu ediyo!
way bee...

fatih_1453

muratozden
yarali-yuz html kodlarda ayrı bir css uzantılı bi dosya ile yaptıklarını yönetmelisin yoksa çalışmaz.bu css uzantılı dosya sen orayagit, sen onu yap, sen dur, sen bekle, gibi işlevleri yönetir binevi genel müdür diyebiliriz :)  
  nasıl yani?!? CSS arkadaşın istediği şeyi karşılayabilicek kadar geliştimi?yani form check ediyo, insert edip maile postmu ediyo!way bee... 
php dicekti arkadaş !!!

Şuan Bu Başlığı Gezenler: