Photoshop Magazin

PM Forum » Duyduk Duymadık Demeyin » Görmeyen Kalmasın » Benim Çalışmalarım

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Afiş Deneme Betullss

betullss
Merhaba arkadaşlar. Bugün bir afiş çalışması da ben hazırladım. Yorumlarınızı bekliyorum, nasılım, nerelerdeyim, ne yapmalıyım:)

axi

afiş alanı kullanılacak yazılar bu çerçeve de olsa daha iyi olacak aslında
  ( bana göre  )
diğer türlü bonzai afişi 2 ye bölmüş durumda farklı alanlar oluşturmuş
kanısındayım kolay gelsin
axi2007-08-31 16:41:02

chitrini
çoook sade olmuş kırmızı bölgeye biraz bişeyler eklersen(iatanbul veya filmlerle alakalı şeyler) daha ii olacağına inanıyorum.font olarakta daha değişik şeyler var onları aaraştırıp kullansan daha ii olur..başarılar..Embarrassed

concon
şu kırmızı çizgi bence olmamış...ellerine sağlık...

Silinmiş Hesap
axi'ye katılıyorum.
biraz toparlanması gerek betül(adaşım):)
dağınık olmuş.
eline sağlık kolay gele...

simakurumlu
eline saglık güzel olmuş

betullss
yorumlarınız için saolun arkadaşlar. Tekrar çalışmaya başladım, kısa sürede onu da ekliyeceğim inşallaah..

medyaplan
kompozisyonun, sayfa kullanımın, font seçimin, renk dengesi.. bence çok başarılı. Ellerine sağlık. Tek bir şey söyleyebilirim. Bonzai'nin o hale gelmesi biliyorsun yıllar alıyor ;) ama yine de konsepte uygun bir fikir. Beğendim ben.. Ellerine sağlık tekrar.

betullss
medyaplan kompozisyonun, sayfa kullanımın, font seçimin, renk dengesi.. bence çok başarılı. Ellerine sağlık. Tek bir şey söyleyebilirim. Bonzai'nin o hale gelmesi biliyorsun yıllar alıyor ;) ama yine de konsepte uygun bir fikir. Beğendim ben.. Ellerine sağlık tekrar. 

Çok teşekkürler, yorumunuz beni çok sevindirdi Smile 

betullss
arkadaşlar çalışmamın yeni versiyonu. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Silinmiş Hesap
ilki daha iyi bence...
başarılar

medyaplan
+1
(yani gonca'ya katılıyorum.)
medyaplan2007-09-03 15:46:40

betullss
ilk çalışmamın başka versiyonu arkadaşlar. Yorumlarınız çerçevesinde bir de bu şekilde denedim. Sizce hangi hali daha iyiydi. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler Smile

Silinmiş Hesap
bence ilk hali daha iyi gibi yine de...  bilmiorum benher yerde camili silüet görmekten çok sıkılmış da olabilirim... ama bana kalırsa ilki....

bu arada bonzainin o hale gelmesinin yıllar alması da bence tam olarak konsepte gitmiş... filmlerin kısa  olması oluşum aşamasının da çok kısa sürmesi anlamına gelmiyor elbetteki bazen bir kısa film en az uzun metrajlı bir film kadar uzun sürede çekilebiliyor...

bu arada dört çalışma yollama hakkın var seçim yapamıyorsan ikisini de yolla gitsin:)
goncacicek212007-09-03 17:48:41

betullss
goncacicek21 bence ilk hali daha iyi gibi yine de...  bilmiorum benher yerde camili silüet görmekten çok sıkılmış da olabilirim... ama bana kalırsa ilki....

bu arada bonzainin o hale gelmesinin yıllar alması da bence tam olarak konsepte gitmiş... filmlerin kısa  olması oluşum aşamasının da çok kısa sürmesi anlamına gelmiyor elbetteki bazen bir kısa film en az uzun metrajlı bir film kadar uzun sürede çekilebiliyor...

bu arada dört çalışma yollama hakkın var seçim yapamıyorsan ikisini de yolla gitsin:)

gonca yorumların için teşekkürler (bu çalışmaya da senin açtığın konuyu okuyunca başladım :) saol... Bende bonzai'yi küçük ama değerli ve emek isteyen bir ifadesi olduğu için kısa filmle bağdaştırmaya çalıştım. seninde dediğin gibi kısa filmlerinde, çok uzun aşamalardan geçerek kısıtlı sürelerde bize kocaman mesajlar anlatmaya çalışıldığı bir gerçek...
off ya bu arada çok uzun cümleler kurdum karıştırdım biraz galiba ama umarım sizler beni anlarsınız LOL ohh be

simakurumlu
çalışmların gayet güzel olmuş eline saglık ben özlelikle renklere bayıldım çok uyumlu olmuş 

musabben
dostum hepsi çok güzel de ben ağacın tabanını sevmedim..saksıyı yanii..illa ağacı kullanmasan ..belki daha güzel olur..

rain29
merhaba çalışmanız çok güzel  sade ve kendine özgü olmuş  tebrikler

Silinmiş Hesap
bana kısa film festivalini bozaiyle bağdaştırman biraz saçma geldi açıkçası sonuçta afişin kamuoyuna kısa ve öz birşeyler anlatması gerekiyor fakat her insan bonzainin dediğiniz gibi kısa metraj filml bağlantısı olduğunu farkedemez....bence biraz saçma oldu..İlk baktığım anda kısa metraj film ile alakalı bir izlenim bırakmıyor...sembol yok :)...tabiki bence

betullss
Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Rahatsız olduğum için bugün çalışmaya devam edemiceğim başka da ne yapabilirim bilmiyorum sanırım bu aşamada kalabilir çalışmalarım. Tekrar saolun 

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: