Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Masaüstü yayıncılık Programları

Cevapla Önce yenileri göster

freehand renk ayarları

yorgunmenekse
Merhabalar arkadaşlar,

Freehand programında renk ayarlarının en doğru şekli nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

herkese kolay gelsin.

muratdemir
mac mi pc mi??

itape
freehand'de otomatik tireleme yapılabiliyor mu...?

muratdemir
itape freehand'de otomatik tireleme yapılabiliyor mu...? 

evet arkadasim yapilabiliyor alet kutusunda bir ikon var photoshop taki sihirli degnek gibi bir sey onunla etrafni dolanirsan yapar eger yanlis anlamadiysam dedigini bunu soruyordun isallah

yorgunmenekse
muratdemir mac mi pc mi?? 

ya bugün dergiyi aldım bir takım şeyler var tam olarak inceleyeyim ona göre dönerim.

Ayrıca hem mac hem pc gerekiyor bana ev iş yeri farkı :)

itape
muratdemir

evet arkadasim yapilabiliyor alet kutusunda bir ikon var photoshop taki sihirli degnek gibi bir sey onunla etrafni dolanirsan yapar eger yanlis anlamadiysam dedigini bunu soruyordun isallah 

yok hocam kastettiğim bu değildi.
yazı yazarken, alt satıra kelime bölerek geçmek için kullanılan tire (-) yi kastetmiştim.

muratdemir
maalesef ingilizceden baska dilde tireleme yapamaz freehand... sirf bu sebeple illustrator kullaniyordum bir zamanlar... illustrator ve dahi butun adobe programlari turkce tireleme yapabiliyor

muratdemir
yorgunmenekse Merhabalar arkadaşlar,Freehand programında renk ayarlarının en doğru şekli nedir? Şimdiden teşekkür ederim.herkese kolay gelsin.

mac te pc de fark yapmaz ama su resimlere bak boyle yapiliyor

danserhealer

bir sorum olucaktı,bu başlıkla alakadar olduu için başka başlık açmiyim dedim.int ten arattım ama bulamadım,daha dorusu arattım yine  burası çıktı:)şimdi benvektörel çizim yapmaya karar verdim uzun zaman önce,ama çok basit bi sorunu yenemediğim için freehand bana bakıyo ben ona.şimdi sorum şu kullanıcılarına;

renkler varya toolbarda bu renkler sınırlı yani bütün renkleri göremiyorum,nası yapıcam bu ayarları ben.
uff tanrım çok utanıyorummPinch
water-rrrr2007-11-05 15:15:36

muratdemir
freehand swach larindan yukleyeceksin dostum yok oyle photoshop gibi inceden ayarlayabilecegin bir renk sistemi

megatron
Teşekkürler MuratDemir Clap

danserhealer

hnn nası yapcam pekie,cdeki gerekli dosyalara renk mi yüklicem color swatches e falan.yoksa direk programın içindenmi yüklicem.oda ne demekse artık.hakket nası yapılıor

water-rrrr2007-11-05 15:29:53

muratdemir
freehand ile beraber yuklenen bir suru colorswach var swatches penceresinin yanindaki minik ucgenden klikleyip load edebilirsin

danserhealer
çok teşekküy edeyim bay murat hoca beyHeart

danserhealer
yaptım yaptım,çocuklay gibi mutluyum,ama hala utanıyoyumPinch

Silinmiş Hesap

uploads/pm0709/20071105_174133_fh.rar

Silinmiş Hesap

yukarıya eklediğim dosyadaki renkler freehand de çalışıldığında matabaada iyi sonuçlar veren renklerdir.

muratdemir
ooo dogukan sonunda dogru yolu bulmus freehand ci olmusss   :)

Şuan Bu Başlığı Gezenler: