Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Dijital Görüntü işleme Programları

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Dijital flash dergi yapan programlar hangileri

Silinmiş Hesap
Merhaba,

Ben hani flash dijital dergiler var internetten indirilen öyle bir şey yapmak istiyorum.

Köşesine basınca sayfayı çeviren. Flash ama bazıları exe uzantılı nasıl yapılıyor. Ben okulun bültenini yapacağım. Ama ücretsiz birşey olmalı. okul satın alamaz.

djmecfly
dostum sormak istediğin soruyu tam olarak anlayamadık . detaylı yazarmısın

muratdemir
eleman flas kullanarak bir dergi yayinlamak istiyr internette ama söyle tepeden gercek bir kitaba bakar gibi olsun ve sayfalarin köselerine tikladikca sayfa cevriliyormus gibi animasyon olsun diyor bir ton örnegi var internette hatta www.flashci.com adresinde bir template i olacakti sanirim o istediginin

Silinmiş Hesap
bunun için bayaa iyi filaş bilmek lazım gelir diye düşünmekteyim.. kolay gelsin...

pisco
arkadaşım benim Arsivde olcaktı
Bi bakayım bulabilirsem atarım ok

yalnız umarım Flash Bilgin vardır bunu değiştire bilecek

pisco
İşte İstediğin flash Kitap

tekildiğin yer olursa
Kolay gelsin

pisco
pisco İşte İstediğin flash Kitap

tekildiğin yer olursa
Kolay gelsin

İndirme Linki yanlış Olmuş

Tekrar Kolay gelsin

pur
yalnız fla dosyasında decompier kullanılmış arkadaşın bunu kendine uyarlaması imkansıza yakın bunu kendi yapsa daha kolay olur ama mantığını anlaması yonünde iyi bir örnek. paylaşım için teşekkürler.

pur
marjinal Merhaba,

Ben hani flash dijital dergiler var internetten indirilen öyle bir şey yapmak istiyorum.

Köşesine basınca sayfayı çeviren. Flash ama bazıları exe uzantılı nasıl yapılıyor. Ben okulun bültenini yapacağım. Ama ücretsiz birşey olmalı. okul satın alamaz.

bu yolu izlersen
C:\Program Files\Macromedia\Flash 8\Players
burdaki klasörde SAFlashPlayer.exe var onu çalıştırırsın. file + open ile browserdan swf dosyanı seç ve yine file + create profector diyerek swfni exe ye çevir.
kolay gelsin..

pisco
Pur Haklısın
Du arşivi Bir Kontrol edeyim Basıt bir tane olcaktı
Umarım bulurum
Maksat yardım

pisco
İste Daha Basit bir örnek daha (bence Tabi )

Umarım işine yarar
Ayrıca yeni Sayfalar eklemek İçin aşağıdaki Kodu  Kullan ok

Code:
....
addPage( page13 );
addPage( page14 );
addPage( page15 );
addPage( page16 );
addPage( yeniSayfa ); // yeniSayfa   libraryde linkage'si verilen mcyi yukleyecektir.

Kolay Gelsin

ahmetkayikci
marjinaaaaaaalllll burayi unutmussun istek yapmissin butun herkes senin icin seferber olmus snden ses seda yok ne oldu?

Silinmiş Hesap
Du du geldim Ahmet Bey,

Herkese teşekkürler. Biraz rahatsızdım bir kaç gündür. pisco küçük harfle yazdım baş harfinizi ama sizde özellikle öyle yapmışsınız yalnış anlamayın lütfen.

Çok teşekkür ederim.

Ben netten bir sürü program indirdim. Ama gezginde hep bir takım pluginler yükletmek istiyordu.

Bunları deneyeceğim.

Çoookk teşekürler.

Harikasınız ne diyeyim.

Umarım zekam onları anlamama yeter.

Silinmiş Hesap
Ya çok oluyormuyum bilmiyorum ama biraz daha ne yapmak istediğimi açık açık yazarsam belki daha net yardım alabilirim belki.

Ben bunu daha önceden hazırladığım. Freehandde yaptığım bir çok işimi PDF yapmıştım. Ama bunları dağıttığımda Acrobat reader i olmayanlar açamıyor. Eğer bu hale döndürebilirsem daha iyi olacağını düşündüm.

PDF dökümanlarımı bu tarz kitaplara çevireceğim. Sizce bu aradığım şeymi ?
pisco yada pdf lerimi bu hale döndürebilecek otomatik bir şey farmı ?

pisco
Marjinal

İstedigin Şekilde Yapman için Pdf lerini Gif veya Jpg yapmalısın o şekilde Flash ile Sayfa sayfa yapabilirsin
istersen bir iki pdf dosyasını göndere bilirsen örnek yapabilirim

grafiker2
pat diye bir anda olmayacak tabi bunlar swf yine bi emek harcamanız gerekecek flash programında ama internette çeşitli encoder we conwerter ler olduğunu duymuştum otomatik olarak swf exportlayabiliyorlar sanırım bi araştırayım umarım bulabilirim...

ahmetkayikci
marjinal Du du geldim Ahmet Bey,

Herkese teşekkürler. Biraz rahatsızdım bir kaç gündür. pisco küçük harfle yazdım baş harfinizi ama sizde özellikle öyle yapmışsınız yalnış anlamayın lütfen.

Çok teşekkür ederim.

Ben netten bir sürü program indirdim. Ama gezginde hep bir takım pluginler yükletmek istiyordu.

Bunları deneyeceğim.

Çoookk teşekürler.

Harikasınız ne diyeyim.

Umarım zekam onları anlamama yeter.

Gecmis olsun marjinal insallah biran once sagligina kavusursun kusura bakma yargisiz infaz yaptim
Ozur dileriiimmCry
ahmetkayikci2006-06-14 03:22:05

cengiz_64
Tüm arkadaşlara selamlar ben yeni katılıyorum. Arkadaşlara yardım olmak için her elimden geldiği kadar yardımcı olacağım. size en güzel yapılmış flaş kitap thema link adresini veriyorum umarım işinize yarar bence...

Silinmiş Hesap
Bunu daha kolay yapan bir program yomu arkadaşlar. Ama ya. Yani seçsem resimlerimi oda direk kitap yapsa bende size sunsam kitaplarımı :)
marjinal2006-07-07 21:48:51

grafiker2
flash ın kendi sample lerin içerisine bkaarsan orda template olarak sunulan bi kaç örnek war  ama biraz flash bilmen gerekecek we hangi link hatırlamıyorum ama buradaki bi link tam olarak istediğin şeyi yapıyordu ama onun içinde flash bilmen gerekecek yada flash bilgisi olan bi arkadaşına ricaederek sana böyle bir template hazırlamasını isteyebilirsin ben okadarından anlasam yardımcı olurdum ama flash hiçç bana göre deil :)

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: