Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Web tasarım Programları

Cevapla Önce yenileri göster

flash web site

alice_9

yeni başladığım site...zemini photoshopda hazırladım...flashda devam edeceğim :) yorumlarınızı bekliyorum ..

saygılar...        http://esrarim_9.sitemynet.com/sitem.swf
alice_92007-05-29 11:58:01

avril1
açılmıyor ki bu

alice_9
biraz geç açılabilir
daha internete vermedim...mysiteye ekledim..oda kasılma yaratıyor sanırım...saygılar...

alice_9

sanırım kimse açılmasını beklemek istemedi :)

sturna
ya dostum evet çok geç açılıyor site,ama ben bekledim açılmasınıBig%20smileButonları yapış tarzın hoşuma gitti,üstüne geldiğinde hareket semazenin dönmesi(yanlış söylemedim inşallah)olması.Bende flash öğremeye çalışıyorum ve sürekli kendimi gelitirmek için uğraşıyorum.Web tasarımı yapıyorum,animasyonlar yapıyorum ama flash la web sitesi yapamıyorum çok sıkıcı bir durum bu benim için,sana başarılar dostum Clap

axi
butonları aktif değil sanırım ve tek sayfada bu kadar bekliyorsak diğer sayfalarda eklenince ne kadar bekleriz merak ettim açıkcası Confused
çok kasvetli bir ortamı var ( renkler özellikle )
reklam ajansı içinde çok soğuk
daha canlı daha neşeli olabiir bence :)

alice_9
çok teşekkür ederim sturma...bende flashı vakit buldukca kullanmaya çalışıyorum...boş zaman diyebilirim...flash la sınırsız işler yapabilirsin...işine karışan birileri olmadığı müddetce flashdan çok zevk alırsın...karıştıkları an olay biter ...sende bitarsın ..ve sıkılırsın..şayet bende böyle oluyor..
saygılar..

alice_9

axi daha işe yeni başladığım için domain almadım...şimdilik mysiteye ekledim butonları aktifletirdim ...yalnız mysite kaldırmıyor..bitince inşallah tekrar eklerim...kasvetli olduğuna katılıyorum..resimleri ve içeriği de eklersem biraz daha canlanacaktır sanırım..

moonrock
kusura bakma ama ben beğenmedim. 8 yıl önceki sitelere benzemiş. daha fazla site incelemelisin.

concon
AÇILMIYOR.....

alice_9
zemini değiştirdim arkadaşlar...

ser_dar
açılıyor ama biraz geç.... güzel olacak gibi tebrikler...

lownty_creative
söyleyecek hiçbirşey bulamadım bulan var mı ?

Silinmiş Hesap

Arka tema güzel olmuş bence. Fakat Soldaki karelerle alt kısmdaki daireler arka kısıma oranla bütünlüğü bozmuş. Bunun dışında dediğim gibi fena değil.
İyi çalışmalar.

alice_9
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için...haklısınız üzerinde biraz daha çalışırsam güzel olacak gibi...
sayglar...

Şuan Bu Başlığı Gezenler: