Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Dijital Görüntü işleme Programları

Cevapla Önce yenileri göster

Dg Foto Art proğramı hakkında yardım lütfen!!

sahoo
merhaba photoshopmagazin dostları..lütfen Dg Foto Art proğramının kullanımı hakkında bilgisi olan varsa yada yardım alabileceğim bi link varsa beni haberdar edin..paylaşımlarınız için şimdiden tşk ederim..

kocc
Aslinda bu cok basit foto album yapmak icin tasarlanmis bir program , ozel ogrenmen icin gereken zor yani yok , bunu genellikle fotografcilar kullanir cok cabuk fazla zaman kaybetmeden ogeler , guller , vs eklemek icin  buna 2 hafta ugras sonra 3uncu hafta usta olmazsan sasarim..

program ile bilgi ekledim buyurun.. : (bu siteyi iyi kontrol et egitici bir kac yardim sayfalar var!! )

Fazla ogretici bulursam eklerim... hade bol sanslar..
kocc2007-04-17 20:05:27

sahoo

Thumbsçok tşk ederim arkadaşım..bende fotoğrafçıyım zaten.daha doğrusu stüdyonun tasarımcı grafikeriyim..dijital işlerini çalışıyorum..photosopta gereken tüm proğramların yapabileceği çalışmaları kolaylıkla gerçekleştiriyorum kendi tekniklerimle..ancak bu proğramın pratikliği dikkatimi çekti ve bi incelemek istedim!herzaman öğrenmekte fayda olduğu kanısındayım..minnettarım verdiğin bilgiye..Allah yolunuzu açık etsin..duru çalışmalarTongue

Şuan Bu Başlığı Gezenler: