Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Dijital Görüntü işleme Programları

Cevapla Önce yenileri göster

bir fikri olan varmı !

aklayarar

çalışma alanında normalde gri olması gereken bi renk var bi arkadasımın basına geldi bende işin içinden cıkamadım sizlere danısayım dedim bi fikri olan varmı acaba bu alanı nasıl normale cevirebiliriz :)
CS sürümlerini cıktıgından beri kullanıyorum ama basıma hiç gelmedi onadn çıkamadım işin içinden

muratdemir
o alana shift arti boya kovasi ile tiklarsaniz istediginiz renk ile boyarsiniz ya da alt ya da ctrl birisi olacak ama tam hatirlayamadim su an

concon
ben hala ne demek istediğini anlamış değilimConfused

aklayarar

Murat hocam çok teşekkür ederim

Shift ile uyguladıgımda sorun çözüldü :)

concon
sen forground renginimi değiştirmeye çalşıyodun?

aklayarar

concon ilgine teşekkürler

yenı sayfa acıp biraz ufalt gri alan oluşuyor ya orda benım arkadasın programında baska renk cıkıyor istemeden yapmıs ondan onu nasıl normle getiririz diye sormustum

concon
ok dostum kusurabakma ben ilk başta anlıyamadım..yardımcı olmak istemiştim..neyse kolay gele :)

aklayarar
yok cnm ne kusuru ilgilenmeye calısmıs olman bile güzel sanada teşekkür ederim :) çok saol

Silinmiş Hesap
en kolay yol shift+boya kovası yada olmuyorsa photoshop u resetlemen olur photoshop açma ikonuna tıkladıktan sonra Ctrl+shift+alt tuşları na aynı anda bas photoshop açılırken yüklemeyi yapmadan soracak photoshop u resetlemek istiyormusun diye evet de oldu bitti..... hayırlı olsun
    studyo_net2007-04-14 17:32:47

concon
studyo_net
Typhoon
Typhoon
Simge
Aktif Durum: Aktif
Gönderilenler: 104
Alıntı studyo_net Cevaplabullet Gönderim Zamanı: Bugün Saat 17:30
en kolay yol shift+boya kovası yada olmuyorsa photoshop u resetlemen olur photoshop açma ikonuna tıkladıktan sonra Ctrl+shift+alt tuşları na aynı anda bas photoshop açılırken yüklemeyi yapmadan soracak photoshop u resetlemek istiyormusun diye evet de oldu bitti..... hayırlı olsun

Düzenleyen studyo_net - Bugün Saat 17:32

arkadaş halletti işini sen biraz geç kaldınSmile

Silinmiş Hesap
evet sonradan fark ettim rsslerden okumuştum mesajı da

concon
olur böle şeyler ejder baba...Tongue

alice_9

tekrar lazım olursa diye ekleyeyim...toolsda ,,,edit in standard mode,,, diye bir buton var ona tıkladığınızda sorun kalmayacaktır.

kolay gelsin

Şuan Bu Başlığı Gezenler: