Photoshop Magazin

PM Forum » Reklam Dünyası » Çizgi Üstü

Cevapla Önce yenileri göster

grafik tasarım dergisi

Silinmiş Hesap

Arkadaşlar photoshop magazin dergisinin haberler bölümünde bende görmüştüm ama dergiyi hiç bir yerde bulamadım kaç tane basılıyorki acaba ama bu linkteki takıldığım sitede  http://bigumigu.com/bigu/haber.asp?hid=928 yazılanları okuyunca almaktanda vazgeçtim. Aslında bir merakda sardı. Sabri Varol diye aratınca hayır resmini aradım bir türlü bulamadım. Gerçekten kimdir bilen varmı. Çevirmen mi ? Yazarmı grafikle ilişkisi nedir ?

Ekşi sözlüktede bişiler var. http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=sabri+varol gerçekten  ilginç. Ama  Cemgül'ün  çalışmalarını  incelemiştim  photoshop magazinde  okuyorsa tebrikler  çalışmalarıyla ortada bir  sanatçı. Gerçi sanat değildir demiş sabri varol ama  ne biliyim. alan okuyan varmı ? Ne dersiniz ?

Bide Sabri Varol ya gerçekten bu kadar taşlanacak bir adam mı çalışmalarından gören inceleyen varmı ? Grafik tasarımla ilgili bu kadar büyük cümleler kurduğuna göre tanımak isterim şahsen.

Buradaki yazıyı da okuyorsa ve photoshop magazinlede bir alakası var. buradan bize çalışmalarını yada öz geçmişini sunarsa sevinirim. aaa bide resim kütüphaneden baktım eski sayılarda yazıları vardı ama resim yokk malesef Sabri beyin resmi olan varsa foruma atarsa sevinirim.

Silinmiş Hesap
Bende bütün sayıları var Marji. Başta bende temin ederken zorlanıyordum fakat şuanda çok kolay ulaşabiliyorum dergiye... Fakat dergi güzel ama içerik açısından Pm gibi bekliyorsunuz hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü genel içerik yabancı tasarımcılara ait..

nadir
1. sayıyı bulamadım bende bir türlü.. 2 ve 3 bende mevcut.. doğu 1. sayıyı bana satsana LOL 

Silinmiş Hesap
hehehe sanırsam Nadir sana bulurum o sayıyı... Konur 1 sokağın köşesinde Turhan Kitap Evi var. Orada Fatih abi var her türlü eski sayıyı temin edebiliyorum onun sayesinde. ;)

Silinmiş Hesap
ok. peki nasıl yani grafik tasarım hakkında büyük sözler etmiş falan gibi bir sürü şey var yani merak ettiğim faydalı bişimi alalım mı ? bide grafik tasarımı konusunda bilgisi nedir Sabri beyin buradan kimseyi üzmek istemem ama web ci mi multimedia cımı grafik tasarımcımı hocamı alaylımı ? kimdir nedir yani çok merak ettim. öyle yada böyle sektöre bir şeyler yapmaya çalışmış yani merak ettim. tanıtabilirmi acaba kendini bide resmini merak ettim. dergide de resmi yoktu.

azmı basılıyor kimlere dağıtılıyor özel bişimi bu yahuuu. ya ekşi amma şeyler yazmış. adam mahkemeye vermezmi ekşiyi ama.

bide programcı galiba epey çok yönlü bir insan sanırım. dershanelerde de çalışmış galiba bazı yerlerde hocam diyorlar. tasarımdan çok teknik şahıs galiba.
marjinal2006-12-29 23:17:04

Silinmiş Hesap
doğukan Bende bütün sayıları var Marji. Başta bende temin ederken zorlanıyordum fakat şuanda çok kolay ulaşabiliyorum dergiye... Fakat dergi güzel ama içerik açısından Pm gibi bekliyorsunuz hayal kırıklığına uğrarsınız. Çünkü genel içerik yabancı tasarımcılara ait.. 

ya bu ay kimler var arkadaşlar dergide. dergide olanlar el kaldırsınnnnn. dergisi gelen yada alan oldumu ?

Silinmiş Hesap
pardon ya ayın 29 u yaaaaaaaa
eee bayramdan sonramı gelecek dergiciğimiz  üff ya. talimatlı eft gibi yapsalardı bayramda gelseydi. sıkılıp oturmaktan kurtulurduk. ama kim çalışacak ki bayramda dergi dağıtacak.Disapprove

dogfather
ben ilk sayısını aldım ama bana biraz ağır geldi. bu yüzden bi daha almadım. ama yarın bi bakiyim ya bulursam eski sayılarınıda alayım.

Silinmiş Hesap
siz inceleyin bende ona göre takılırım.

Silinmiş Hesap
sabri bey kaç yaşında yada hakkında netteki geyik konuların dışında bişiler bilen varmı ? genelde ti ye alınmış sevilen takılınan biri yada ne biliyim...

nadir
bence gayet güzel bir dergi.. alınmaya değer..

Silinmiş Hesap
valla güzelse alırız tabi ama o kadar şaibe konuşulunca bende tereddüt ettim açıkcası yani. bir sürü sitede garip yazılar var. photoshop kullanıcıları olarak varsa bir haksızlık destekleriz Sleepy biz çok büyük bir aileyiz sonuçta değil mi Tonguemarjinal2006-12-31 19:53:56

Silinmiş Hesap
Nadir senin Grafik Tasarım I. sayısını tedarik ettim ;)

Silinmiş Hesap
Bu arada Grafik Tasarım Dergisi 4. sayıdan itibaren 7.50ytl olmuş herkese duyurulur... Yani Photoshopmagazinin değerini bilin... ;)

nadir
ehehehe teşekkür ederim doğu.. görüştüğümüzde alırım senden. tekrar çok sağol. Thumbs

soncizer1
slm arkadaşlar.Ben samsundan yazıyorum.bu derginin 3.sayısı buraya gelmedi.dDerginin sitesinede haber verdim ama ilgilenen olmadı.Bana biri yardımcı olabilirmi :(

devilmorgan
GRAFİK TASARIMCILARA ÖNERİLİR GÜZEL Bİ DERGİİ AÇIKLAMALAR ÇOK GÜZEL

Silinmiş Hesap
Sabri Bey ile ilgili bir cevap alamadım. Tekrar hatırlatarak sıkıcı olmak istemiyorum ama gerçekten doğru bilgi sahibi olan kimse yokmu ? Yani en azından eğitimi nedir yada uzmanlık alanı falan gibi bilgiler.. Web konusunda uzman galiba ne biliyim kafam karıştı neyse sanırım kimse birşey bilmiyor. Peki resmini gören varmı :) tamam tamam bida sormuyacağım.

eondas

photoshop dergisine abone olmak istiyorum iletişim bilgilerini iletebilirmisiniz

Şuan Bu Başlığı Gezenler: