Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Outdoor

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Aracınız mı kirlendi? Boşverin kirlensin.

Silinmiş Hesap
arkadaşlar otomobillerin arka camlarında biriken tozlarla yapılmış harika kompozisyonlardı paylaşmak istiyorum. doğukan2006-12-25 15:22:22

creaziz
dur ben yardımcı olayım.

kocc
bazen gsrn arkadasin dedigi olmuyor biliyorum onun icin ayri pencere upload yerinde dosyayi gosterdikten sonra sag bolgede on izleme aciliyor ve resim orda gorunmesi lazim , gorundugu an normalde ok yapiyorsun ama olmuyor onun icin ok yapma sadece goruntuye tikla ve tut mouse'un tusunu ve surukle resmi cevap kutusunun icine hade bol sanslar ...

kocc

Biraz once dedigim gibi yaptim =>
Cevap yaz => Resim Ekle => gozat (dosya ver) => upload =>  sagda resim belirlenecek onu mouse tusuyla tikla tut ve cevap kutusunun icine birak hade bol sanslar

Silinmiş Hesap
Düzenlemek bize kaldı yine...

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

kocc
farkindaysaniz hep kendi arabasina ciziyor (mini cooper) sonrada yagmurun altina veriyor arabsini temizlensin diye. satlerce ugrasiyor sonra foshshshshshs....sadece fotografa cektikleri kaliyor.

(aaa orda mazda var benim arabin aynisi)
kocc2006-12-25 15:07:33

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap
Kocc farkindaysaniz hep gendi arabasina ciziyor (mini cooper) sonrada yagmurun altina veriyor arabsini temizlensin diye. satlerce ugrasiyor sonra foshshshshshs....sadece fotografa cektikleri kaliyor. [/Quote]

Başka araçlarada yapmış sırayla geliyor kocc. :)

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

doğukan2006-12-25 15:14:50

Silinmiş Hesap

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: