Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Outdoor

Cevapla Önce yenileri göster

Otobüs Üzeri Reklamlar

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

Silinmiş Hesap

ademdemir
Çok güzel derlemişsin :) Şu akordeonlu olana eskiden beri hastayım :)

pisco
Güzel Ama Tr De Uygulanması Yasak
Yani Toplu Taşıma Araçlarında Sadece Yan Kısımlar Kapatmaya izin veriyolar ayrıca Camları kapamakta yasak

Silinmiş Hesap
Sen hangi şehirdensin pisco?
Çünkü Ankara bazı halk otobüslerinde folyolu reklamlar mevcut. Hatta camları kapatan türde. Hatta bunlara örnek reklamlar; İş Bankası reklamı, Nescafe reklamı, Brigstone reklamı.. vs şeklinde mevcut.. Hatta fotograflarını çetiğim zaman eklerim buraya.

ezqi
istanbulda ben hiç rastlamasım camların kapalı olduğuna ya transparan yada camlar açıkta...

Silinmiş Hesap
Ankarada da bir çoğu tramlı olduğundan dışarısı görünmekteydi fakat iş bankasınınki direkt tramsız folyo şeklindeydi. Hele birde reçel firmasına ait vardı bu kadar sırıtan renkler anca olabilir yanyana.

Silinmiş Hesap
köpekli adama vuruldum:)
bende ist dayım bende raslamadım.
daha çok taksim otobüslerinde transparan olur.

raif_jr
binek ve küçük ticari araçlarda arka camların kaplanması yasak onu biliorum ama ben çok gördüm arkası tamamen kapalı otobüslerı istanbulda belediye aracı zaten polis durdurmaz sırf o yüzden belki o sebepten rahatlar

concon
ya neden böle şeyler bizim ulkemizde olmaz ki...
olsa bile dandirik dundurik yapılır...paylaşımın icin teşekkurler dogukan..

ezel
Ben İstanbul'da bir çorap firmasının reklamını gördüm bi otobüsde, çok güzel ve komikti. yukarıda ihtiyar bir amca (camdan görünen) aşağıda minicik bir etek ve dantelli çorap :) çok komik ve hoş bir manzaraydı... LOL

baglanti_yok
super paylasımlar..

Şuan Bu Başlığı Gezenler: