Photoshop Magazin

PM Forum » Grafik Programları » Web tasarım Programları

Cevapla Önce yenileri göster

web tasarim kurslari

maniacellman
    herkese slmlar web tasarim kursu almak istiyorum faket iyi bir kurs tavsiye edebilirmisiniz
yardimlariniz icin tesekkur ederim

muratyalcin
bence Mİkrosis tam aradığın yer olabilri bakırköy / kadıkoy ve beşiktasda sublerini biliyorum bi görüş isterwsen

Silinmiş Hesap

Herkese merhabalar  arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum,  iyi şeyler paylaşacağımıza inanıyorum Tongue

Kurslar hakkında şunu söylemek istiyorum: kesinlikle kursların ismine bakmayın. Şunun adı var burası iyidir demeyin. Eğer iyi bir eğitim almak istiyorsanız kurstan çok o kursta çalışan eğitmende bitiyor  iş. Kiminin çok iyi şeyler öğrendiği bir kursta siz hiç birşey öğrenemeyebilirsiniz yada daha da çok şey öğrenebilirsiniz. Bu tamamiyle bilgiyi verip alma meselesi. Eğitmenlerin bilgi ve iletişim becerisi burada en önemli şey. Önce birkaç kurs seçin ve 1-2 saat deneme dersine girin. Eğitmenin konuları nasıl anlattığına bakın,iletişim becerisine bakın ve bu doğrultuda size uygun ve en çok verim alabileceğinize inandığınızı seçin. Çünkü çok şey bilip onu karşı tarafa iletemeyen o kadar insan varki.  Ben şahsen kurs seçerken her zaman bu yoldan faydalandım ve iyi şeyler kazandım. Sizde kurs seçerken bunu bi düşünün bence.

concon
ben bilge adamı tavsiye ederim adamlar pahallı filan ama eğitimleri ve eğitmenleri çok sağlam...

elenderin
BENCE KESİNLİKLE BİLGE ADAM HATASINA DÜŞME VERDİĞİN PARALARA YAZIK ÇÜNKÜ AYNI EĞİTİMİ HATTA BELKİ ÇOK DAHA İİİSİNİ BAŞKA BİR YERDE YARI PARASINA ALIRSIN ARKADAŞIM BENDEN SANA DOST TAVSİYESİ

sansar23
KANKI EVETTT BU KONUDA sana katılıyorumm hehehe :)))bılge adammı adammı mı yawwwwwww

concon
buda şey gibi oldu müdür müdür müdür???

hehehe...ya aslında bilge adama verilen parada çok fazla ama yinede ben gittiğim için pişman diilim çünkü gittim...

sansar23
concon abı   elenderine sor bıde oda gıtms baaya agzı yanmıss :)

sansar23
elektron var bıde bunu deneyınn kurs olarak .......

darkangel
Kursa gerek yok çeşitli forumlarda istediğini sorarak öğrenebilirsin frmtr ve photoshopmagazin oldukça iddalı bu konudaThumbs%20UpBig%20smile

muratyalcin
bence bilge adam çok üst düzey fakat gereksız çok daha ii kurslar avr piysada

darkangel
Bilgeadam da kaliteli hocalar var ama hiçbirşey bilmiyorsan sana baştan anlatamazlar

danserhealer
bilgeadama giden çok arkadaşım var ama hiçbiri bişiden anlamıyo,bilge adam gibi yüksek düzek kurslardan çıkan stajyer tanıdığımda var iki üç tane bişiyden anladıkları yok.ben derimki oraya verceğiniz parayı kitap yada ne bilim görsel eğitim setlerine verin arkadaşlarınızdan yardım alın.he bide burdan,valla ben bayaa bi alıyorumHeart

eyebright

iyi bir kurs arayanlara ben bilişim eğitim merkezini önerebilirim

exkobe

Alanya'da eğitim kursları olmadığı için kitaplardan öğrendim bende. bence kursa gitmek şart ama ilk once öğrenmek istediğiniz programın en az bir kitabını alıp temelini evde kendiniz kurcalayarak öğrenin. daha sonra kendinizi geliştirmek için kursa gidin derim. sıfırdan kursa başladığınızda cok fazla sorun yaşayıp hayal kırıklığına ugraya bilirsiniz.

Şuan Bu Başlığı Gezenler: