Photoshop Magazin

PM Forum » Duyduk Duymadık Demeyin » Kampanyalar

Cevapla Önce yenileri göster

kampanya hediyeleri..??????

falez
    dergi abonelere özel hediyeleri vardi bir zamanlar. benim elime hala ulasmadi.kasim sayisi geldi ama hala kampanya hediyeleri gelmedi yardimci olursaniz sevinirim. iyi günler

falez
yoksa bütün abonelere geldimi hediyeleri???????

dogfather
bana dergiden önce geldi Big kıskandırmak gibi olmasın ama iyi kaynaklar

falez
gelir herhalde bekliyelim bakalim...?

falez
aloooo kimse duymuyo galiba beni.belliki herkez halinden memnun

falez
   hey ilgililer size sesleniyorum!
bir cvp bekliyorum.hala niye gelmedi bu kampanya hediyeleri?   hey ilgililer size sesleniyorum!

gsrn
geyik bölümünden niye sesleniyorsunki, mail falan atamadınmı :)

cem24
kasım ayı içerisinde göndericez diyorlar gerçekten kesin bir tarih verilmeli bu böyle olmaz

areteas
ben çorumda dergi bulamıyorum yok mu satan bir yer 

mezarturizm
valla banada gelmedi tablet

cem24
21 kasım oldu kasımda bitecek nerdeyse cebitten beri bekliyorum 

caner_m
burdan seslenirseniz daha çok seslenirsiniz bence direk bi mail atın yada bi telefon felan açın

cem24
caner_m burdan seslenirseniz daha çok seslenirsiniz bence direk bi mail atın yada bi telefon felan açın  
en az 10 kere aradım 4 5 kere mail attım ha bugün gelecek yarın gelecek kaç ay geçti hala gelecek!!!3 gün içinde ürün gelmezse hakkımı aramaya başlayacağım!!!

Silinmiş Hesap
bu hafta dağıtılıyormuş tabletler az önce yasemin hanım ile görüştüm. aksilik olmazsa kısa zamanda elimize gecer.

caner_m

nihayet biri görüşmüş

cem24
yalan oldu yine bayramdan sonraya attılar benim gözümde sıfır artık photoshop magazin dergisinin değeri tabletimi yollasınlarda başka birşey istemiyorum en son perşembe aradım yine adımı yazdırdım ama yine sonuçsu bıraktılar sözde geçen hafta başlamışlar bende 2 kez adımı yazdırdığım halde gerekli dönüşü sağlamadılar inşallah ofislerine gidincede böyle bir hata yaparlar diyorum

tunacaglargumus
nereye adımızı yazdıracağız ya adımızı yazdırmadan göndermiyorlarmı tabletleri.allahım ya sanki külçe altın dağıtıyorlar.ulan sanki çok zor bişeymiş gbi 2 ay beklettiler ya.desenize son dönemlerini yaşayan bir dergiye üye olduk.

Silinmiş Hesap
barı bayram hedıyesı olarak versınler artık :)

mezarturizm
hadi bakalım isim yazma çıktı bide..iyice rezilliğe döndü bu iş ya..bide tabletler geldi diye bizi oyalıyorlar,ayıp

Şuan Bu Başlığı Gezenler: